reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

No właśnie to chyba zależy od typu mm bo są takie co trzeba w temperaturze pokojowej
Może faktycznie to zależy od mm :) w sumie to z Kasią maialam jeden rodzaj - z kacpem przeszliśmy przez kilka ze względu na jego alergię i tak skończylo sie na neocate na receptę
 
reklama
20190219_102520.jpg

20190219_102557.jpg


Nie wiem czy dobra jakość, ale może coś rozczytacie.
 
Czyli mimo, że piszę na opakowaniu że w temp gotowej do spożycia to jednak powinno się w 70 -75 stopniach - dobrze to zapamiętac że to temp 10 minut od zagotowania.
 
reklama
Ja właśnie też myślałam cały czas o tym na łóżeczko bo komoda z przrwijakiem to ceny 500+..
Dlatego też chce poznac opinie [emoji16]
 
Do góry