reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
U nas przewijak był w komlecie z łóżeczkiem turystycznym i jest taki wciskany na te rurki więc nawet się nie przesunie.
 
Dzisiejsze zakupy z lidla
Koszule ciążowe i dla karmiących były tylko z długim rękawem. Ciuszki z bawełny organicznej tylko dla chłopców. Reszta ciuszków przebrana. 50 lub 56 prawie nie ma (u mnie)

Biustonosze wydają się być Ok. Zobaczymy w praktyce. Rozmiary miseczek wieksze niż na metce.
IMG_7398.JPG
IMG_7399.JPG
IMG_7400.JPG
IMG_7401.JPG
 
Ja też po zakupach obyło się bez ofiar ;)u mnie natomiast dużo dziecięcych rzeczy a dla mamy zero do pepco też zaszłam
 

Załączniki

  • IMG_20190221_103221.jpg
    IMG_20190221_103221.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 126
U nas dziś też o dziwo bez ofiar ale też raczej przebrane rzeczy, większe rozmiary były.
Moje zdobycze :) plus spodnie, ale ich jeszcze nie mierzylam. Zobacz załącznik 945103

Chciałam strasznie krówkę, ale same duże rozmiary były [emoji20] w ogóle nic poniżej 68 nie było ...

Biustonosze po 25zl wygodne bo po bokach wysoko zabudowane [emoji1360]
Spodnie 25 zł
 
reklama
Do góry