reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Pepco ma kiepską jakość w większości (poza tymi seriami na licencji Disneya np), ale cena jest bardzo niska, a niemowlaki rosną tak szybko, że czasem coś 3 razy prane i za małe.
 
Hej, przepraszam, że Wam przeszkadzam, ale może któraś jest zainteresowana zakupem nowej poduszki do spania dla kobiet w ciąży i do karmienia motherhood Premium, szara. Odbiór w Warszawie, cena 129 zł.
Screenshot_20190221-170224.jpeg
 
Pepco ma kiepską jakość w większości (poza tymi seriami na licencji Disneya np), ale cena jest bardzo niska, a niemowlaki rosną tak szybko, że czasem coś 3 razy prane i za małe.
Ja dosyc czesto kupuje w pepco i na spodnie praz bluzy nie narzekam☺ wiekszosc rzeczy maly ma z pepco i np spodnoe za 7 zl prane kilka razy nadaja sie jeszcze do chodzenia . wszystko zależy od materiału☺
 
Serio? Przebija moje s9. Az zaluje ze do iphona nie wrocilam teraz.

ps. Zeby nie bylo, apart do robienia zdjec, czy telefon tez liczy sie do dobrej wyprawki [emoji12][emoji23]

Nie jest zły ten aparat.
Tylko jakiś dysk zewnętrzny trzeba dokupić, bo jak się urodzi to będą miliony milionów zdjęć ;)
 
reklama
Nie jest zły ten aparat.
Tylko jakiś dysk zewnętrzny trzeba dokupić, bo jak się urodzi to będą miliony milionów zdjęć ;)
U mnie wszystko się zapisuję, tzn zapisywalo na dysku Google. A już nie mam niestety miejsca darmowego i dupa nie zapisują się [emoji23] ale mam od 2013 do 2017 wszystkie zdjęcia kiedy chce w telefonie [emoji12] i tak trzeba będzie raczej dokupić dysk zewnętrzny

Ja mam Samsung s9 i jestem zadowolona, lubie samsungi, mój pierwszy był s6 i było mi żal sprzedawać a wzięłam później huawei i taka zła byłam. Potem wróciłam do Samsunga i jestem zadowolona z tego [emoji16]
 
Do góry