reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

Hej dziewczyny :)
Już chyba każda z Nas jest na etapie kompletowania wyprawki i pomyślałam sobie, że fajnie by było jakbyśmy tutaj wrzucały zdjęcia Naszych wyprawek, gadżetów, kącików itp. dla maluszków. Może nawzajem się czymś zainspirujemy. :)
Ja teraz poszukuję np. jakiś nietuzinkowy otulacz dla maluszka i drewnianych zawieszek na smoczek.
Swoją drogą stawiacie na łóżeczko tylko z śpiworkiem/mini pościelką czy z baldachimami i ochraniaczami?
Żadnych pierdół w łóżeczku. Jestem anty. Będzie tylko śpiworek i przescieradło, no i jakaś pieluszka w razie ulania albo wypadku z pampersem. Podlinkuj dziewczynom na otwartym, bo tu faktycznie mało osób teraz zagląda. A na otwartym pewnie niektore nawet nie zwrocily uwagi na ten wątek :)
 
reklama
Betty ja swietny otulacz bambusowy kupilam na allegro w sklepie hubiworld, sporo dziewczyn kupiło coś u nich i są zadowolone
 
Widać akurat kiedy Cię tu nie było powstał zamknięty. Są dodane tylko te osoby, które się zgłosiły, kiedy był tworzony. Więc są tak jakby dwa razy lipcowe mamy - jeden temat jest zamknięty a drugi otwarty. Jesteś na otwartym.
Ok. Dzięki za odpowiedź. Ja się wtedy wyłączyłam jak zaczeto rozmowy nt. zamkniętego forum, bo dziewczyny zaczęły się tam nawzajem gryźć ze sobą, a nie lubię takich rzeczy, więc czasowo ewakuowałam z bb. :)
 
Czyli widzę, że coraz więcej osób jest świadomych niebezpieczeństwa przez te wszystkie przaśne ozdoby. :) Chociaż przyznam, że do córki na początku miałam full opcję pierdół do łóżeczka, które odchodziły w miarę tego jak widziałam, że nie powinno tego tam być.
 
Wrzucam gdyby któraś z was się nad nim. Zastawiala
FB_IMG_1554493252862.jpeg
 
reklama
Do góry