reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
@D1407 Szaleństwo Zazdroszczę tego wicia już gniazdka dla maluszka. Ja niestety muszę czekać, aż się zwolni łóżeczko po córce, bo aktualnie jej łóżko robi się u stolarza. Potem już będę więcej kupować bo planuje wszystko upychać w łóżeczku. :-) Teraz mam kupione jedynie ubranka, laktator i drobne gadżety.
 
IMG_2791.JPG


IMG_2789.JPG


IMG_2792.JPG


Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
 
Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Piękny pokoik Na pewno cieszy oko.
Co do wanienki to też słyszałam o niej dobre opinie, ale nie wiem jak wygląda kąpiel noworodka w niej. My mamy wanienkę Stokke Flexi Bath i klasyczną na stojaku.
A to jasne to przewijak czy kokon?
 
Piękny pokoik Na pewno cieszy oko.
Co do wanienki to też słyszałam o niej dobre opinie, ale nie wiem jak wygląda kąpiel noworodka w niej. My mamy wanienkę Stokke Flexi Bath i klasyczną na stojaku.
A to jasne to przewijak czy kokon?

Pewnie i tak będę bała się wykopać w czym kolwiek malutkiej [emoji23] chciałam kupić do umywalki taka wkładkę ale u nas w UK oddzielne krany i albo ciepła albo zimna woda [emoji28]

To jasne to kokon Sleepy Head
 
reklama
Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Piękny pokoik :)
I reszta rzeczy tez ekstra ;) :*
 
Do góry