reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Pięknie pokoik dla Małej urządziliście [emoji813]
 
reklama
Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Śliczne meble [emoji7]
 
Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Wow jak pięknie! Robi mega wrażenie, super wszystko dobrane :)
 
Zobacz załącznik 961254

Zobacz załącznik 961255

Zobacz załącznik 961256

Meble w 2 wieczory złożyliśmy i tylko raz się popłakałam i raz wspomniałam o rozwodzie [emoji23][emoji23][emoji23] Wiec nie jest źle [emoji15]

Reszta czeka bliżej czasu żeby się nie zakurzyło ale mam teraz fazę przekładania i oglądania wszystkiego co mamy [emoji4]

A co do wanienki Shnuggle ktoś używał ? Podobno taka dobra jest a ja nie wiem jak w by można było noworodka wykapać [emoji15][emoji15][emoji848]
Alez zazdro takiego cuda!!!![emoji7][emoji7][emoji7]
 
Pewnie i tak będę bała się wykopać w czym kolwiek malutkiej [emoji23] chciałam kupić do umywalki taka wkładkę ale u nas w UK oddzielne krany i albo ciepła albo zimna woda [emoji28]

To jasne to kokon Sleepy Head
Haha, znam to - u Nas malutką kąpał zawsze tatuś :D Teraz też będzie (chociaż nie wiem czy o tym wie).
Krany w UK to ciekawe "zjawisko" - albo odmrożenie, albo poparzenie. :-D
Za to we Włoszech spotkałam krany bez kurków, a za to z pedałem do wody. :szok:

Co do kokonu to jest piękny :) Jestem zakochana w jasnych, stonowanych kolorach. U mnie dominuje właśnie beż, błękit i jasny szary w wyprawce.
 
Haha, znam to - u Nas malutką kąpał zawsze tatuś :D Teraz też będzie (chociaż nie wiem czy o tym wie).
Krany w UK to ciekawe "zjawisko" - albo odmrożenie, albo poparzenie. :-D
Za to we Włoszech spotkałam krany bez kurków, a za to z pedałem do wody. :szok:

Co do kokonu to jest piękny :) Jestem zakochana w jasnych, stonowanych kolorach. U mnie dominuje właśnie beż, błękit i jasny szary w wyprawce.
U nas też najlepiej w kąpieli się mąż sprawdzał i zresztą do dzisiaj się sprawdza :)
 
Dziękuje dziewczyny [emoji7] jeszcze trochę rzeczy i obrazków i będzie idealnie [emoji23] i tak będzie spała w dostawce no ale... pokoik jest
 
reklama
Dziękuje dziewczyny [emoji7] jeszcze trochę rzeczy i obrazków i będzie idealnie [emoji23] i tak będzie spała w dostawce no ale... pokoik jest
Jak pewnie u większości z Nas, maluszki na początku będą w sypialni. :) ale gotowy pokoik czy kącik to super sprawa pod kątem psychologicznym - bo wtedy już się widzi i czuje, że maluszek jest blisko.

Nieco z innej beczki - macie w wyprawce jakieś gażdżety dla maluszka, które nie są oczywiste albo są wg Was przydatne? :)
Codziennie przeglądam strony, żeby znaleźć inspiracje wyprawkowe. :)
 
Do góry