reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Nie wiedziałam, ze jest osobny temat o wyprawce, nadrobiłam 78 stron i oto jestem :D Zabrałam się za wyprawkę na ostro, wyrzuciłam wszystkie ciuchy dla Małej na łóżko w sypialni i okazuje się ze nie mam żadnego body na krótki rękaw w rozmiarze 56 i 62 :/ ani pajacyków :/ (takich do szpitala) Mam za to pełno ubrań w rozmiarze 68 i 74
Także jutro Tesco w ostateczności internet :D

Zastanawiam się nad laktatorem czy kupić teraz czy wystarczy po porodzie, mam już upatrzony z Lansinoh, to samo dotyczy się butelek.. To moja pierwsza ciąża, dlatego nie wiem.

Co do pokoju, to mam już większość rzeczy, które stoją w pudłach, pudełeczkach... wózek, fotelik zamówione. Teraz czekam aż Stary weźmie się za remont pokoju, najchętniej wszystko już bym poskręcała i gapiła się na to :) Ale mój stary to jakiś kamikadze, mówiłam wiele razy ze póki nie mam dużego brzucha, to jestem w stanie mu pomoc, ale on chyba czeka az bardziej urosnę i chce wszystko zrobić sam.. zacnie, będę miała niezle przedstawienie, no ale byle do lipca się wyrobił! :D
 
Nie wiedziałam, ze jest osobny temat o wyprawce, nadrobiłam 78 stron i oto jestem :D Zabrałam się za wyprawkę na ostro, wyrzuciłam wszystkie ciuchy dla Małej na łóżko w sypialni i okazuje się ze nie mam żadnego body na krótki rękaw w rozmiarze 56 i 62 :/ ani pajacyków :/ (takich do szpitala) Mam za to pełno ubrań w rozmiarze 68 i 74
Także jutro Tesco w ostateczności internet :D

Zastanawiam się nad laktatorem czy kupić teraz czy wystarczy po porodzie, mam już upatrzony z Lansinoh, to samo dotyczy się butelek.. To moja pierwsza ciąża, dlatego nie wiem.

Co do pokoju, to mam już większość rzeczy, które stoją w pudłach, pudełeczkach... wózek, fotelik zamówione. Teraz czekam aż Stary weźmie się za remont pokoju, najchętniej wszystko już bym poskręcała i gapiła się na to :) Ale mój stary to jakiś kamikadze, mówiłam wiele razy ze póki nie mam dużego brzucha, to jestem w stanie mu pomoc, ale on chyba czeka az bardziej urosnę i chce wszystko zrobić sam.. zacnie, będę miała niezle przedstawienie, no ale byle do lipca się wyrobił! :D
Od jutra są promocje w Lidlu, a ubranka lupilu całkiem niezłej jakości, może uda Ci się zapolować [emoji846]

Kupiłabym jedną butelkę w razie w. Przy synku miałam cały zestaw i to było bez sensu, bo mu nie pasowały avent, ale dwa razy się przydała jak wychodziłam na dłużej. Przy laktatorze to bym się zastanowiła czy to duży koszt dla Ciebie. Ja miałam ręczny, nie był bardzo drogi i nie jest mi szkoda wydanych pieniędzy, chociaż używałam rzadko, teraz też pewnie kilka razy skorzystam.
 
Ja laktatora i butelek nie kupuję. Podobnie ze smoczkiem. Będzie konieczność to się kupi. Ciekawe jak tam stan moich ciuszków, muszę się wziąć za segregację, ale to pewnie pod koniec maja, teraz nie ma jak :p
 
Laktator... mhm? 400 zł to spory wydatek, szczególnie teraz przy kompletowaniu wyprawki od podstaw i kupowaniu większości rzeczy nowych :/ a jeszcze jak ma stać w szafce, to już w ogóle jakieś nieporozumienie by było. Chyba wstrzymam się z tym laktatorem i po porodzie zadecyduje. Butelki zamówiłam dwie 150 ml i 250 mi, zestaw z chicco, koszt 60 zł także jeżeli mi się nie przydadzą, to oddam bratowej, rodzi miesiąc po mnie i ona akurat nie będzie karmić piersią.

Reklamę lidla widziałam, akurat mam tesco i lidla obok siebie, także wstąpię do obu sklepów :)
 
Laktator... mhm? 400 zł to spory wydatek, szczególnie teraz przy kompletowaniu wyprawki od podstaw i kupowaniu większości rzeczy nowych :/ a jeszcze jak ma stać w szafce, to już w ogóle jakieś nieporozumienie by było. Chyba wstrzymam się z tym laktatorem i po porodzie zadecyduje. Butelki zamówiłam dwie 150 ml i 250 mi, zestaw z chicco, koszt 60 zł także jeżeli mi się nie przydadzą, to oddam bratowej, rodzi miesiąc po mnie i ona akurat nie będzie karmić piersią.

Reklamę lidla widziałam, akurat mam tesco i lidla obok siebie, także wstąpię do obu sklepów :)
Daj znać potem czy udało ci się coś fajnego kupić :)
U mnie znowu mnóstwo letnich ciuszków a brak bodziakow z długim rękawkiem i pajacyków, na szczęście ostatnio w h&m online było -25% na wszystko wiec coś tam zamówiłam. f&f mam praktycznie pod domem wiec polowe ubranek kupiliśmy właśnie tam, często jest dużo przecen. Laktator dostałam ręczny z chicco, nie wiem czy w ogóle będziemy używać, najwyżej powędruje dalej.
 
reklama
Daj znać potem czy udało ci się coś fajnego kupić :)
U mnie znowu mnóstwo letnich ciuszków a brak bodziakow z długim rękawkiem i pajacyków, na szczęście ostatnio w h&m online było -25% na wszystko wiec coś tam zamówiłam. f&f mam praktycznie pod domem wiec polowe ubranek kupiliśmy właśnie tam, często jest dużo przecen. Laktator dostałam ręczny z chicco, nie wiem czy w ogóle będziemy używać, najwyżej powędruje dalej.

Hej, udało się kupić bodziaki na krótki rękaw ( to czego mi brakowało) w lidlu, niestety wszystko przebrane, zostały same 74 i większe, jeden jedyny dwupak jaki znalazłam na 50/56 to białe body z niebieskimi gwiazdkami na piersi oraz białe w szare paski, a drugi na 62/68 różowe i niebieskie body, rampersy same duże i w większości chłopięce, do Tesco nie dotarłam, może pójdę po południu albo w poniedziałek po wizycie u lekarza :)
 
Do góry