reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

Hej, udało się kupić bodziaki na krótki rękaw ( to czego mi brakowało) w lidlu, niestety wszystko przebrane, zostały same 74 i większe, jeden jedyny dwupak jaki znalazłam na 50/56 to białe body z niebieskimi gwiazdkami na piersi oraz białe w szare paski, a drugi na 62/68 różowe i niebieskie body, rampersy same duże i w większości chłopięce, do Tesco nie dotarłam, może pójdę po południu albo w poniedziałek po wizycie u lekarza :)
Ja to mam chyba szczęście bo u mnie w lidlu zawsze tyle tego że nawet jak pójdę pare dni później to mnóstwo do wyboru :)
 
reklama
Pochwalę się moim póki co skromnym kącikiem dla maluszka :)
IMG_7422.jpg
 
IMG_3307.jpeg
Cześć dziewczyny!

Jestem mamą lipcowego maluszka z poprzedniego roku. Domyślam się, że macie już pewnie w większości gotową wyprawkę, ale przyznam, że się zagapiłam z porządkami- dlatego dopiero teraz chciałabym dać znać, że mam pełen komplet ubranek dla chłopca, od rozmiaru 50/56 do rozmiaru 68 w sumie, ale oczywiście mogę podzielić na rozmiary. Ubranka są firm: zara, h&M, kapp ahl, okaibi, GAP, tap a loeil, mango :) Wrzucam kilka zdjęć poglądowo! w razie zainteresowania proszę o priv a poza tym trzymam za Was kciuki, żebyście dały radę dotrwać w tych upałach do terminów! :)
 

Załączniki

  • IMG_3327.jpeg
    IMG_3327.jpeg
    2,4 MB · Wyświetleń: 214
  • IMG_3332.jpeg
    IMG_3332.jpeg
    1,5 MB · Wyświetleń: 212
  • IMG_3343.jpeg
    IMG_3343.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 194
  • IMG_3334.jpeg
    IMG_3334.jpeg
    2,9 MB · Wyświetleń: 205
To pikowane prześcieradełko jest cudne! :szok:

Jejku, co prawda moja kruszyna już pojawiła się na świecie, ale pamiętam jak dzisiaj te wszystkie przygotowania, zakupy. Oczywiście wiele rzeczy było zakupione nad wyraz, na przykład butelki i smoczki.
Chociaż nie powiem, później się przydały :tak:Zwłaszcza jak Tymuś musiał zostać z babcią i tatą i w ruch poszło odciągnięte mleczko. Do dzisiaj butelka Yoomi z podgrzewaczem jest z nami. :-D Na spacery i wolne wieczory dla mamy - jak znalazł :)
 
reklama
Do góry