reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

Ann_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
19 Marzec 2014
Postów
8 315
No dobra dziewczyny to znowu padło na mnie. Wrzucajcie tu te wózki, ciuszki i tak dalej [emoji4][emoji4]
tapatalk_1539447750348.jpeg
 

Załączniki

  • tapatalk_1539447750348.jpeg
    tapatalk_1539447750348.jpeg
    51,4 KB · Wyświetleń: 3 024
reklama
Mogę sie ogłosić ?❤️
Mam bardzo dużo ubranek firmowych. Min. Next, f&f, coolclub, h&m, Reserved.
Niektóre nowe , niektóre ubrane jeden raz.
Rozmiary 56-62-68. Dziewczynka - Chłopiec.
Buciki niechodki , przewijak, wkładka do wanienki. Zainteresowane mamusie niech odezwa się na priv. ;)
depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
 

Załączniki

  • depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
    depositphotos_115738672-stock-photo-top-view-set-of-fashion.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 2 941
Ja mam na sprzedaż nieużywany duży na kilka butelek sterylizator parowy Canpol, nieotwierany (udało nam się karmić piersią i nie był potrzebny) - odsprzedam taniej niż kupiłam. Butelkę antykolkową Habermann(ta sama sytuacja jak że sterylizator en; butelkę Tommy Tepee, kilka smoczków w tym m.in. firmy Mam. Przewijak na łóżeczko, fotelik do wanienki nieużywany.
 
Majówki a pomoże któraś miała do czynienia z fotelikiem Cybex Cloud Q Plus albo wcześniejszy model z tych rozkładanych poza autem. Chciałam kupić Cybex jeśli zostaniemy przy aktualnym wózku. Ale pomyślałam że może ten rozkładany model będzie fajny bo czas mi się bierze fotelik na stelaż wózka np podczas zakupów albo do lekarza. Jak jest krótki wypad i się nie chce pakować gondoli.
Link do: Cloud Q | CYBEX Polska
 
Ja kupilam juz cybex cloud q z baza bo nadarzyla mi sie swietna okazja. Teraz zastanawiam sie do jakiego stelaza on bedzie pasowal (nasza poprzednia gondole sprzedalam dawno temu)
 
Made o widzisz to miałaś taki sam pomysł. No właśnie ja wybrałam Cybex bo mam ramę do wózka Cybex, ale nawet na tej ramie muszę więc do niego adaptery. Na pewno jest sporo wózków na które możesz zamocować ten fotelik. Tylko trzeba sprawdzać przy wyborze wózka.


Patrzcie tu też wstawię. Taki cudny kosz wypatrzyłam. Ale nie mają strony tylko Instagram
Screenshot_20181028-141341.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181028-141341.jpg
    Screenshot_20181028-141341.jpg
    87,2 KB · Wyświetleń: 2 573
Made o widzisz to miałaś taki sam pomysł. No właśnie ja wybrałam Cybex bo mam ramę do wózka Cybex, ale nawet na tej ramie muszę więc do niego adaptery. Na pewno jest sporo wózków na które możesz zamocować ten fotelik. Tylko trzeba sprawdzać przy wyborze wózka.


Patrzcie tu też wstawię. Taki cudny kosz wypatrzyłam. Ale nie mają strony tylko Instagram
Zobacz załącznik 911509
Wlasnie tak zrobie, bede jezdzic po sklepach wozkowych i moze uda sie cos dopasowac. Moim zdanien opcja z pozycja lezaca jest genialna, wiec pewnie bede korzystac z fotelika czesciej niz z gondoli. Chce kupic sam stelaz i gondole bo spacerowke mam po corce. Jaki masz wozek cybexa?
 
reklama
made ja mam spacerowke balios m. Myślałam o dokupienia samej gondoli w jakimś np czerwonym kolorze bo inne są takie smutne. Potem moze bym sprzedala wszytskto i kupila jakas fajna spacerowke. Ja mam pecha do wózków. Jakoś nie jestem z tego do końca zadowolona. Jest mało zwrotny, a jak zdarzyło mi się dużo zakupów włożyć do kosza to już wogole nie chciał skręcać. I chyba jednak wolę rozkładane oparcie, zamiast siedziska kubelkowego. Może jeszcze do końca ciąży zamówię męża na nowy wózek. Jak znajdę idealne cudo [emoji23]
 
Do góry