reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

reklama
Dziewczyny, ja oczywiście zielona jestem w wyprawkach, ale dzisiaj koleżanka powiedziała mi, że są laktatory na dwa cyce! :O Dla mnie szok ;) To chyba taki kombajn byłby fajny, jak sądzicie?
 
Jestem na etapie wybierania poduszki ciążowej - u mnie to nie gadżet, ale must have z powodu chorego kręgosłupa. W poprzedniej ciąży miałam zwykłą poduszkę wałek, ale uległa zniszczeniu. Szukam teraz najlepszej opcji. Myślałam o rogalu, żeby po porodzie kłaść go na nasze łóżko, aby dzidziuś był bezpieczniejszy. Macie jakies doświadczenie jakie wypełnienie lepsze granulat czy silikonowy puch?
 
Ja kupilam ponad 3 lata temu, sluzy rowniez jako poduszka po glowe ;-) no i rogala do karmienia tez mam od nich :-)
 
Z laktatorami nie mam doświadczenia żadnego niestety, więc nie pomogę. A jeśli chodzi o poduszkę to miałam pożyczoną od bratowej poduszkę cebuszkę. Ona była prosta i wypelnienie było z granulatu. Nie ubijała się wogole. Później kupiłam sobie poduszkę w kształcie litery C, ale jakoś mi ten "fason" niedpowiadał. Wolę jednak sama sobie poduszkę ułożyć.
 
Dziewczyny, ja oczywiście zielona jestem w wyprawkach, ale dzisiaj koleżanka powiedziała mi, że są laktatory na dwa cyce! :O Dla mnie szok ;) To chyba taki kombajn byłby fajny, jak sądzicie?
Chyba każdy laktator elektyryczny ma opcję zakupu dwóch dysz, żeby odciągnąć jednocześnie z obu piersi. Jedynie koszt wiadomo wiekszy [emoji4]
Macie jakies sprawdzone firmy/linki zeby kokon zamowic?
Teraz jest tyle firm, że praktycznie każda szyjaca rzeczy dla maluszka ma te gniazdka. Do wyboru do koloru. Na prawdę. Mniejsze większe. Zaraz znajdę kilka linków jeśli chcesz [emoji4]
 
reklama
Ann_ myslalam ze moze ktoras ma sprawdzone... Nie trzeba poszukam sama ;-) widzialam fajne zestawy na allegro :-)
 
Do góry