reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

Mag_dzik minusie kilka podoba ale nigdy nie miałam więc pewnie wybiorę taki jak mi się wzór spodoba. I raczej wolę taki bardziej kwadratowy niż podlozny, a wąski. Na pewno coś wybierzesz dla Was.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja zielona jak trawa w temacie co trzeba kupić. A czy macie już wybrany wózek ? Podpowiedzcie coś w tym temacie.
Wczoraj wstąpiłam do sklepu z artykułami dziecięcymi i spodobał mi się wózek Adamex Luciano. Pani go ładnie zaprezentowała, gondolę i spacerówkę, fajny zwrotny, gondola zgrabna ale nie mała, koła żelowe, budka przedłużana z siatką czyli dodatkowa wentylacja, w gondoli spód też otwierany jako wywietrznik. I to mnie przekonało bo przecież będziemy korzystać z gondoli przez całe lato. I te koła żelowe, to też był warunek przy wyborze wózka. Cena dość przystępna ok 1800zl za 2w1.
Spacerówce niestety się nie przejrzałam dokładnie, ale plusem jest budka którą można rozłożyć praktycznie do końca czyli zakryć całe dziecko, a spacerówki będziemy używać w zimie więc to też na mega plus. Na plus możliwość montażu gondoli i spacerówki tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Aaa choruję na wózek Anex Cross [emoji6] ale jego znam tylko z opinii, nie miałam czasu go obejrzeć wczoraj, ale jak go tylko ujrzałam od razu mi się oczka zaświeciły [emoji2956]
 
Lidl obecna promo 5xbody za 27zł
Sweterek za 25zl [emoji7]
100% bawełny, myślę że jest ok.
20181122_122647.jpeg
 

Załączniki

  • 20181122_122647.jpeg
    20181122_122647.jpeg
    52,7 KB · Wyświetleń: 812
@Juustiik2607 piękne te bodziaki! <3 Chciałabym już wiedzieć co rośnie w brzuchu, żeby móc chociaż oglądać sobie :p

A wózkom się chętnie przyjrzę, bo opis tego Adamexa to w sumie podobny do tego co oglądałam i wstawiałam też tutaj. Te koła żelowe to dobre, sprawdzone są? :p
 
reklama
Koła żelowe wydają się mądrym wyborem. Nie przebiją się jak pompowane i nie wchodzą do nich tak kamyki jak do piankowych.
 
Do góry