reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka majowek

A kiedy zaczynacie kompletować wyprawkę? Moja ciąża jest tzw. ciążą wysokiego ryzyka i trochę boję się za wcześnie coś organizować, żeby nie zapeszyć... (choć oczywiście wierzę, że wszystko będzie ok).
 
reklama
@Dorotaszko - ja się rozglądam póki co, co by się tu mogło przydać, ale jeszcze nic nie kupuję. Raczej orientuję się jaki budżet trzeba będzie przewidzieć. Myślę, że najwcześniej w styczniu pozwolę sobie na jakieś zakupy, bo mimo że póki co z ciążą wszystko dobrze, to tez boję się zapeszyc :(
 
My tez tak myślimy o połowie stycznia. Mąż najpierw jedzie w swoje rodzinne strony (ja za bardzo nie mogę się ruszać na zbyt długie podróże) i przywiezie też jakieś rzeczy od swojej siostry, która rok temu rodziła, więc zorientujemy się, co w ogóle mamy.
 
Ja tez jednak poczekam z wyprawka do stycznia może lutego. Jak narazie dostałam 2 torby ciuszków od przyjaciółki ale odlozylam je na bok nie będę ich narazie szykować
 
Dziewczyny co do wyprawki, to ja mam łóżeczko po starszym synu i wózek do którego musze dokupić koło bo wystrzeliło i całe się pogięło, bo opiekunka musiała tak z nim wracać z placu zabaw...do tego mam jeszcze trochę ubranek po Olku, których nie wydałam i są ładne, odkładałam bo miałam zamiar mieć drugie dziecko. Pozostaje mi dokupić coś nowego bardziej wyjściowego. Kocyki też mam po Olku. Ja zakupy będę robiła dopiero w lutym. Teraz się boję po moich przejściach...

Kupić muszę fotelik... cybex chodzi mi po głowie i jeszcze taki materacyk mnie korci cocoonababy...mój Olek miał duże problemy z brzuchem i ze spaniem i dlatego rozważam ten materac...
 
Cześć dziewczyny,

Mam termin na początek maja, mam już jedną córeczkę z lutego tego roku, więc jestem na bieżąco jeśli chodzi o wyprawkę :-D. Mogę coś podpowiedzieć.

Jeśli chodzi o laktator na dwie piersi to super sprawa w przypadku długiej walki o laktację, 2 razy mniej czasu się traci. Ja tym razem postawię na medelę, która jest w szpitalach, można wynająć, jest jak kombajn.
 
Dziewczyny, nie chce któraś z Was mojego Olx przejrzeć? Mam ubranka dla dziewczynki ..
Tam są różne ceny ale jak dla Was po 2-3 zł bluzy max 5.. chce już się pozbyć tego kartonu.. albo wszystko z mojego Olx za 120 zł +wysylka
 
Czy któraś z Was miała doczynienia z wozkiem joolz day 2? Mialam w planach kupić używany stelaż cybexa i ich nową gondolę bo ma mega wentylacje, ale mi na fb cybexa napisali że jest ona kompatybilna z nowym stelażem. Okazało się że joolz ma taką samą wentylację a to super rozwiązanie na lato. Ciekawa jestem jak taki wózek się spisuje w terenie
 

Załączniki

  • 4e8c66158299ec7ce8ab2cbac1939db2.jpg
    4e8c66158299ec7ce8ab2cbac1939db2.jpg
    203,3 KB · Wyświetleń: 167
Witam,
Jeżeli jesteście w trakcie kompletowania wyprawki to zapraszam na pandusia.com.pl , może znajdziecie coś dla swojego maluszka :)
Pozdrawiam
 
reklama
Hej, przepraszam, że Wam przeszkadzam, ale może któraś jest zainteresowana zakupem nowej poduszki do spania dla kobiet w ciąży i do karmienia motherhood Premium, szara. Odbiór w Warszawie, cena 129 zł.
Screenshot_20190221-170224.jpeg
 
Do góry