reklama

Wyprawka malucha

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2015' rozpoczęty przez karolina19xm, 10 Wrzesień 2014.

1. karolina19xm

karolina19xm Fanka BB :)

Dziewczyny mamy już wątek o zakupach ale na pewno nie jednej mamie, szczególnie takiej niedoświadczonej jak ja ;) przyda się lista co kupić, a czego nie kupować dla bobasów. Myślę, że mile będą widziane listy do szpitala i do domu, może rozmiary ciuszków i ilość potrzebnych rzeczy?

IMG_43767064493565.jpg IMG_91608829057539.jpg IMG_91634473741968.jpg

coś jakość się pogorszyła :/ jeśli któraś z Was będzie chciała to mogę wysłać te listy na maila ;)

Ostatnia edycja: 10 Wrzesień 2014
  2. Ewa.R

Ewa.R Zaciekawiona BB

3. reklama
  4. Anikaaaa

Anikaaaa Fanka BB :)

Bardzo dobry pomysł:) listy na pewno się przydadzą zwłaszcza początkującym mamom:) powoli można zacząć kompletować wyprawkę:)

5. angelstw

angelstw Mama Jasia!

znalazłam świetną stronkę, ja na pewno z niej skorzystam w kwestii wyprawki dla Malutka ;-)
    podzielona na bloki tematyczne, łatwo może odnaleźć interesujący nas temat.
    szczególnie może okazać się przydatna dla dziewczyn które po raz pierwszy zostaną Mamami:tak:

Wyprawka Bobasa: Spis treści

6. Zor

Zor lutówka 2015 :)

poczytałam, poczytałam i wiem, że nic nie wiem :D np dziewczyny znalazły fajne piżamki z hm-u i powiem szczerze, że zapomniałam, że coś takiego istnieje :D ile takich piżamek powinniśmy mieć? :p

7. Dragonella

Dragonella Fanka BB :)

ja kupilam pizamki na 56 - 1 szt, 62 - 3szt. i 2 szt na 68. dla mnie one sa rewelacyjne i wygodne do zmiany. zwlaszcza w nocy jak dziec taki połzaspany to delikatnie cyk fik i sralucha zmieniona.

z tym ze do tego dochodza jeszcze bodziaki i rewelacja w postaci połśpiochów.

zawsze mozna dokupic tez, bo moze sie okaze ze takie pizamki to dla Ciebie kaszana i wolisz np klasyczne pajace.

8. dorex3

dorex3 Fanka BB :)

moja mała przez pierwszy miesiąc przebywała tylko i wyłącznie w pajacach i bodziakach bo tak było najwygodniej nawet do lekarza:tak: czasami na większe wyjścia w gości stroiliśmy ją w dresiki albo spodenki i bluzy.... sukienka u takiego maluszka u nas była nie do przejścia... pierwszą nosiła na chrzcinach jak miała 3 miesiące;-)

półśpiochy do bodziaków też super wygodna sprawa ale je odkryłam ciut później za to klasycznych śpiochów nie znosiłam za dużo zabawy z tym było zwłaszcza jeśli nie były rozpinane w kroku........

Ostatnia edycja: 18 Wrzesień 2014
  9. Zor

to chyba muszę jakiegoś niemowlaka odwiedzić i posprawdzać swoje umiejętności :D a na pewno muszę skoczyć do jakiegoś sklepu i zobaczyć co to te półśpiochy :D

10. reklama
  11. Aneta_B

Aneta_B Fanka BB :)

Zor półśpiochy to smerfne spodenki :) mi sie ewidentnie ze strojem smerfów kojarzą tym bardziej że mam kilka par niebieskich :D

12. Zor

i to do kaftanów się zakłada czy do bodziaków czy do czego? :D:errr:

Poleć forum