reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka malucha

reklama
Mojego męża wczorajsze zakupy z bitwy w lidlu [emoji4]
1506435295-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy któraś z Was, które już są mamami korzystała kiedyś z takiego ala gniazda dla noworodka i mogłaby coś wiecej napisać?
Obiecałam sobie, że nie będę kupowała tysiąca gadżetów i mało potrzebnych rzeczy, ale to koło tak mi się podoba, że chyba się skuszę :p
 
Mojego męża wczorajsze zakupy z bitwy w lidlu [emoji4]
1506435295-aaaaaa.jpeg


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Widziałam je w sklepie kilka tyg temu (w UK ta kolekcja była wcześniej) i jakość w dotyku naprawdę super. Stwierdziłam, że trochę jeszcze za wcześnie i nic nie kupiłam, mąż się nastawił, że przyjedzie w styczniu czy lutym do UK i zrobi mega wyprawkę :D

Ale pogratulować mężowi waleczności, wiadomo jak to w Lidlu :D
 
Wiem, że temat łóżeczek i wózków był poruszany gdzie indziej, ale tam z trzy razy wątek zdąży się zmienić zanim się odezwę :D

Myślałam o czymś takim:
Link do: Łóżeczko + szuflada bukowe KACPER+ materac GPK 9cm

i wózek:
Link do: RAF-POL WÓZEK WHITE LUX 3w1 ŻAKARD + ECO SKÓRA NEW

Ja niestety nie za bardzo się znam. To będzie nasze pierwsze dziecko i bladze w internecie w poszukiwaniu czegoś sensownego.

Rowniez znalazłam łóżeczko które, mi się podoba i liczę na sugestie i opinie innych dziewczyn. Wybór zawsze można zmienić.
Na co będę zwracać uwagę:
- min 2 poziomy wysokości
- wyciągane przednie szczebelki
- szuflada/szuflady na dole
- opcja wyciągnięcia całej przedniej ściany i przerobienia łóżeczka w małe łóżko

Co mi się akurat w tym podoba oprócz wyglądu to możliwość kupna plastikowych ochraniaczy na górną ramę łóżeczka i tej barierki, która chroni starsze juz dziecko przed wpadnieciem.

Łóżeczko ma 120 cm długości czy to nie za mało?

Link do: Łóżeczko Misza 120x60 z szufladą › Łóżeczka dziecięce, łóżka piętrowe, pokoje - meble młodzieżowe i dziecięce
 
Paulina_Austria taki wymiar jest standardowy. Moja córka spała w tym łóżko do 3 lat. Moja 6-latka ma 118 cm więc na upartego by się zmieściła jeszcze.

p19ucsqvyg9mlpha.png
 
Widziałam je w sklepie kilka tyg temu (w UK ta kolekcja była wcześniej) i jakość w dotyku naprawdę super. Stwierdziłam, że trochę jeszcze za wcześnie i nic nie kupiłam, mąż się nastawił, że przyjedzie w styczniu czy lutym do UK i zrobi mega wyprawkę :D

Ale pogratulować mężowi waleczności, wiadomo jak to w Lidlu :D
W dotyku jest fajna ta bawełna,może kolory nie powalają, ale nie znamy płci dziecka,a to takie neutralne.Ja bym z chęcią poleciała do UK na zakupy,ale po ostatniej podróży 400 km miałam plamienia i juz nie chce ryzykować lotu samolotem,bo nie chce, żeby się to skończyło podobnie.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Paulina_Austria powiem Ci że bardzo mi się spodobało łóżeczko które znalazłaś! Też chcę w bieli i ż szuflada na dole..moze też się na nie zdecyduję:) twoje trafi do Austrii A moje do Niemiec..hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Paulina_Austria powiem Ci że bardzo mi się spodobało łóżeczko które znalazłaś! Też chcę w bieli i ż szuflada na dole..moze też się na nie zdecyduję:) twoje trafi do Austrii A moje do Niemiec..hehe

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Jest całkiem fajne :) Niestety nie wiem jak z jakością.
Natomiast wiem, że nie będzie problemu z jego późniejsza sprzedaza, patrząc za jaką cenę idą tutaj dużo brzydsze, mniej funkcjonalne i używane łóżeczka na takich aukcjach jak willhaben czy shpock.
 
Do góry