reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

reklama
jak widac co szpital to obyczaj ;P jedne pozwalają mieć swoje ubrania, inne nie. W Zielonej Górze nie trzeba było np mieć swoich podkładów - szpitalne były w dowolnej ilości i tak samo było z pieluszkami jednorazowymi, szpital od razu ubierał jednorazowe (akurat mieli bella happy), chyba że mama chciała tetrowe. Ciekawe jak będzie w Kościanie, bo przeprowadzam się i tam będę rodziła.
 
Jeszcze tak myślę.. bo ja ok 5 dni po porodzie naturalnym zaraz zakładałam pas ściągający taki ala gorsetowy i ładnie brzuszek się wchłaniał powolutku i nic nie wisi przynajmniej :) wpisywać też w wyprawkę??
 
Ania a masz moze jakiegos linka do takiego pasa? Ja nie uzywalam ale ostatnio gdzies zobaczylam i sie zastanawiam... I mozna go tak szybko po porodzie wkladac?
 
ania skoro piszesz "dostałam pozwolenie od lekarza" to zastanawiam się czy nosi się go jedynie ze względów estetycznych czy pomaga również z medycznego punktu widzenia ? Mi się wydaję, że macica po prostu potrzebuje trochę czasu żeby wrócić do normalnych rozmiarów.
 
Wlasnie ciekawe jak to jest? Czy to pomaga zeby szybciej sie wciagnelo wszystko?
Ritta ja nie jestem pewna czy zawsze tak wszystkim wraca bo znam kobiety ktore sa szczuplutkie a po ciazy nadal maja sterczace brzuszki. I to po ciazach ktore byly bardzo dawno temu. U mnie tez brzuszek zostal, po pierwszej ciazy nie bylo tak zle ale po drugiej juz gorzej a mysle ze po trzeciej moze byc tylko gorzej gorzej :) zwlaszcza jak sie ma dzieci jeden po drugim z mala przerwa. No ciekawa jestem po prostu bo juz slyszalam o tych pasach i kobiety sobie chwala... Moze jeszcze ktoras z Was miala cos podobnego?
 
reklama
Kusiak może ten pas rzeczywiście pomaga. A pociążowe brzuszki to raczej tłuszczyk niż np. macica.
Niestety w ciąży jest tendencja że lubi się odkładać właśnie na brzuszku (widzę po sobie). Taka kołderka dla dzidziusia :-D
 
Do góry