reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - niezbędnik dla malucha i mamy :)

Ja też chce koniecznie kupić taki gorset. Znam dziewczyny które używały i mówią, że fantastyczna sprawa. :tak:

Ania, a jak to jest z rozmiarówką tych pasów? Jakiego rozmiaru używałaś? Bo ja właśnie będę zamawiać w przeciągu dwóch tygodni i się zastanawiam jaki rozmiar zamówić. Bierze się pod uwagę swój rozmiar z przed ciąży czy jak?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Soniafka no wlasnie, tez chce wiedziec bo zeby sie wciagalo nie moze byc za duze ale ciasne tez pewnie nie zdrowo...
 
dziewczyny poczekajcie może z tymi pasami, ja chciałam kupić ale po cc lekarka nie pozwoliła od razu a jak już mogłam to najmniejszy i tak był już na mnie za duży
 
Aiwpa ja jeszcze nie chce kupowac. Na razie caly czas sie zastanawiam i szukam opinii :) jak bede kupowac to raczej po porodzie.
 
najlepiej kupić po porodzie bo nie zawsze można nosić..

ritta mi lekarz powiedział że macica bedzie szybciej się kurczyć w szczególności przy karmieniu piersią :) bo wszystko pracuje :)

a jeśli o rozmiar to ja chyba kupowałam taki jak przed ciążą ale nie jestem pewna.. ale to ma 3 stopniową reulację więc idzie sobie dopasować ;) zaczynać od największego do najmniejszego :D
 
Dziewczyny dla koleżanki z lozka obok, po cesarce, koleżanka wczoraj (1doba po) przytargala ten pas i tu kadra szpitalna pokazywała nawet jak go zapinać i jak używać, ze do lezenia nie,ale siadanie, chodzenie na bank. Ja 100 proc sie zaopatrze bez wzgl na rodzaj porodu ;)

Aporopos obkurczania macicy ja po poronieniu wczesna ciaza dostałam tabletki do obkurczania sie macicy- nie dało sie ukryć ze działają bo 2 dni chodziłam zgięta w pól. Tabletki co prawda były chyba na ból głowy ale przepisane przez lekarza prywatnej kliniki ginekologicznej... Myślałam ze to norma...


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Emka ja dopiero prosiłam m w szpitalu żeby zamówił i naprawdę świetna sprawa :) teraz w takim razie wezmę od razu spakuję do torby :)
ale o tabletkach nie wiedziałam :p
 
Ja jestem po dwóch CC i tez nie używałam pasa, macica dośc dobrze się obkurczyła, ale skoro tak zachwalacie to może teraz warto się zaopatrzyć :tak:
 
reklama
No wlasnie dziewczyny Wy karmilyscie piersia wiec to na pewno pomaga w naturalny sposob. Ja nie karmilam i nie wiem czy bede karmic wiec pewnie by mi pas pomogl :)
 
Do góry