reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja tak jak Gosia mam krem z filtrem 50+ z Rossmanna :) w ogóle Ernest dostał od moich przyjaciółek zabawkę z pozytywną właśnie z serii babydream i ma,super ładny dźwięk, który uspokaja młodego! :)
1464239757-1d1mld.jpeg
 
reklama
U nas krem z baby dream uczula starszego - jak wszystkie filtry do tej pory i normalnie nie wiem co mam już używać. Patryk na razie znosi dobrze ten krem.

Itucha fajna ta zabawka.
 
Ja tak jak Gosia mam krem z filtrem 50+ z Rossmanna :) w ogóle Ernest dostał od moich przyjaciółek zabawkę z pozytywną właśnie z serii babydream i ma,super ładny dźwięk, który uspokaja młodego! :)
1464239757-1d1mld.jpeg
Mam z tej serii rozowa owieczke.. sa chyba 3 rodzaje zeierzakow w roznych kolorach i w lrzeciwienstwie do innych firm kazdy zwierzak ma inna melodie i dosc dlugi sznureczek do pociagniecia wiec i dluzej gra niz inne :)
Naprawde warto, a tak naprawde grosze kosztuje w stodunku rowniez do innych [emoji2][emoji1]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A na tych kremach jest napisane, że można stosować poniżej 3 miesiąca życia?

Jest napisane, że dla dzieci i niemowląt.

Zrobiłam jeszcze mały reserch na temat kremów z filtrem dla dzieci pod kątem filtrów chemicznych i mineralnych oraz od jakiego wieku.
Dużo czytałam na bloku sroka o.
I tak babydream ma dobre opinie ale to filtr chemiczny, tak samo mustela. Filtry mineralne i dla dzieci od urodzenia ma phamceris: http://www.pharmaceris.pl/pl/ochron...d-chwili-narodzin-100-filtrow-mineralnych/106
Dobry wydaje się być dermedic ale ten jest od 6 miesiąca życia.

Bioderma, którą też mam też ma dobry skład bez filtórw przenikających ale to filtry chemiczne.


jakby któraś chciała sobie poczytać to wklejam linki
Link do: Sroka o....: Filtry przeciwsłoneczne apteczne
Link do: Sroka o....: Nasze filtry przeciwsłoneczne w 2016
Link do: Sroka o....: Filtry przeciwsłoneczne drogeryjne
 
Do góry