reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Narazie z zakupami dla Maluszka jeszcze się wstrzymuje, ale napalam się ile można:-)

W zeszłym miesiącu obiecałam sobie, że kupie kojec.
Wybrałam model, wszystko ładnie pięknie, ale na końcu postanowiłam się wstrzymać.
Ale pomimo tego, że w tym miesiącu mam kumulacje wydatków:baffled: powiedziałam sobie, że musze już go mieć, ale teraz zrodziły mi się inne modele w główce i mam dylemat który..może mi doradzicie;-)

Waham się między trzema:

1) Poduszka dla kobiet w ciaży ciążowa !! PROMOCJA !! (5726262777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

2) DUŻA Poduszka ciążowa ROGAL do karmienia +PIELUCHA (5188667349) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

3) Motherhood KOJEC PODUSZKA DLA KOBIET + SUPER KOCYK (5006613333) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
reklama
Evelina ja poduszkę mam taką:
http://allegro.pl/oasi-bezpieczna-poduszka-ciazowa-i-do-karmienia-i5011132304.html

też nie mogłam się zdecydować jaki kształt, itp. fizjoterapeutka doradziła mi taką prostą właśnie, ta ma troczki dzięki, którym zmienia się jej kształt, zresztą i bez tego można ją dopasować do swoich upodobań, co najważniejsze nigdzie się nie odkształciła, nie wygniotła, a była dość długo i intensywnie użytkowana, również przez mojego męża, ma też ten plus dzięki swojemu kształtowi, że głowę można trzymać nadal na swojej ulubionej podusi, mam też od nich bluzki i koszule nocne, bardzo dobre gatunkowo

Dziewczyny mam za dużo czasu na internet :-D napaliłam się na wózek
http://everbaby.pl/phil-teds-jak-dziala

Córka będzie mieć rok i 9 miesięcy jak się Bobasionek urodzi więc to ideał dla mnie...podróżuję mpk, dziecko ze żłobka odbieram wózkiem

Znacie kogoś kto ma takie cudo do odsprzedania, najlepiej z Krakowa lub okolic, chociaż wycieczkę też możemy sobie zrobić :-) albo kogoś kto użytkował/użytkuje - jakieś opinie?

Od męża mam wstępnie zielone światło na zakup, zastanawiam się też nad nowym, bo w przeliczeniu na jedno dziecko to już nie będzie tak dużo ;-) w związku z tym, gdyby któraś z Was była wstępnie zainteresowana to miałabym do sprzedania x-landera 3w1 (uwielbiam go i trochę mi smutno) i spacerówkę mamas&papas (taka nasza "podwieź dupka" ze żłobka i do galerii, ale sprytna), jak coś to piszcie to wstawię fotki

hmmm chyba póki czegoś nie kupię to będę oblegać ten wątek, 10 mamy usg prenatalne, więc zaszaleję :-)

 
Mój pierwszy ciążowy nabytek for me.
Do tego pierwszy raz udało mi się kupić coś używanego.
Naprawde polecam. Warto poszpyrać na alegro, przejrzeć licytację.
Moje spodnie wyglądają jak nówki, a za nowe zapłaciłabym pewnie w h&m ponad stówkę..
20151106_194721l.jpg


misiura
ten wózek jest ekstra rozwiązaniem, dostawka super. Bardzo mi się podoba
 

Załączniki

  • 20151106_194728.jpg
    20151106_194728.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 154
  • 20151106_194721l.jpg
    20151106_194721l.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 166
Evelina89 fajne spodnie. Ja w h&m-ie kupiłam sobie jedne spodnie, jeansy czarne za 75 zł, bo były na wyprzedaży.

Dzisiaj kupiłam sobie w końcu poduszkę rogal, bo już coraz gorzej mi spać. Odpoczywanie na leżąco bardziej czasem męczy niż stanie.

Dla dzidzi jeszcze nic nie kupowałam, na pewno sporo muszę kupić, ale też trochę mam. Na razie przeglądam strony internetowe i zbieram pieniążki.
Na pewno będę chciała kupić chustę, ale nie mam jeszcze doświadczenia w tym temacie.
 
Evelina89 fajne spodnie. Ja w h&m-ie kupiłam sobie jedne spodnie, jeansy czarne za 75 zł, bo były na wyprzedaży.

Dzisiaj kupiłam sobie w końcu poduszkę rogal, bo już coraz gorzej mi spać. Odpoczywanie na leżąco bardziej czasem męczy niż stanie.

Dla dzidzi jeszcze nic nie kupowałam, na pewno sporo muszę kupić, ale też trochę mam. Na razie przeglądam strony internetowe i zbieram pieniążki.
Na pewno będę chciała kupić chustę, ale nie mam jeszcze doświadczenia w tym temacie.
Ja cały czas zwlekam z rogalem. Myślę w zasadzie nad którymś z tej strony: Supermami - poduszki ciążowe

Dla siebie to mam w zasadzie nowe staniki, bo piersi mi urosły. Ale nie są za wygodne niestety.
Chustę też kupię, ale w szkole rodzenia będę miała zajęcia, to się dowiem, która lepsza itd. i wtedy podejmę decyzję.
 
Ja dla siebie mam 2 pary spodni z h&m w tym jedne jeansy granatowe i jedne z c&a chinosy bezowe ale takie za duze na pózniej, dostalam na urodziny to juz zostawilam.
Rogala mam motherhood ale jeszcze go nie wyjelam bo na razie dobrze mi sie spi i nie boli mnie kregoslup jak poprzednim razem.


Dla dzidziusia dlugo nic nie kupie bo jakoś boje sie zapeszać....
 
Ja pamiętam, że z Kubą zebrałam się gdzieś na zakupy w 7 miesiącu. Najpierw nadostawałam sporo rzeczy i wtedy uzupełniałam braki. Wcześniej sobie wszystko wybrałam i zamawiałam przez allegro albo chodziłam po niektóre rzeczy po sklepach. Ciuszki prasowałam w 8 miesiacu i tak spakowałam torbę. I tak urodziłam 12 dni przed terminem. Teraz tez tak pewnie zrobię, bo czesto jest tak, że kupujemy pod wpływem impulsu a potem wiele z tych rzeczy się nie używa.
 
GosiaLew moje również są z h&m i udało mi się o wiele taniej kupić;-)

Malutka466 ja właśnie zdecydowałam się na tego rogala.
Mamy już za sobą dwie wspólne noce, w sumie w ciągu dnia jak tylko siedze bądz leże to cały czas mi towarzyszy.
Wymiarowo też jest ok, nie załuje, że nie wziełam większego - dla mnie idealny.
Jestem mega zadowolona, polecam :tak:
Później wrzuce fotkę.
 
Ostatnia edycja:
To moje pierwsze dzieciątko więc ja będę musiała kupić wszystko :/, póki co skusiłam się na kilka ciuszków w uniwersalnych kolorach bo były w promocyjnych cenach ;) dla siebie wybrałam parę rzeczy na allegro ale ogólnie zakupowe szaleństwo planuję po nowym roku :)
 
reklama
Ja też po Nowym Roku pewnie zacznę szał. Muszę na prawdę kupić wszystko przez ten remont.

Dla siebie planuje na dniach kupić poduszkę.
 
Do góry