reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Sylwiaal te zwykłe zielone ale premium care 1 też mają dobrą stała cene bo chyba nawet niższą niż na gemini 11.99 22 szt. Ogólnie dużo jest promocji na pieluszki ale w większości od rozmiaru 3.

Ktoś też pytał o pampersy z lidla, położna mi mówiła że bardzo uczulily jakieś dziecko aż pęcherza powyskakiwaly na pupie więc lepiej nie ryzykować.
 
Sylwiaal te zwykłe zielone ale premium care 1 też mają dobrą stała cene bo chyba nawet niższą niż na gemini 11.99 22 szt. Ogólnie dużo jest promocji na pieluszki ale w większości od rozmiaru 3.

Ktoś też pytał o pampersy z lidla, położna mi mówiła że bardzo uczulily jakieś dziecko aż pęcherza powyskakiwaly na pupie więc lepiej nie ryzykować.
Bardzo dziekuje za informacje ;)
 
Pytanie za milion punktów! Czy zabieracie ze sobą podstawowe kosmetyki kolorowe typu: podkład, puder, róż, tusz i eyeliner? Żeby na wyjście się upiększyć? Bo tak sobie oglądałam na YT kobietki, które pokazywały zawartość swoich toreb do szpitala i niektóre mini kosmetyczkę z tymi rzeczami brały.
Ja nawet o tym nie pomyślałam na początku :)
 
Pytanie za milion punktów! Czy zabieracie ze sobą podstawowe kosmetyki kolorowe typu: podkład, puder, róż, tusz i eyeliner? Żeby na wyjście się upiększyć? Bo tak sobie oglądałam na YT kobietki, które pokazywały zawartość swoich toreb do szpitala i niektóre mini kosmetyczkę z tymi rzeczami brały.
Ja nawet o tym nie pomyślałam na początku :)
Ja mam kosmetyczkę w której trzymam ogólnie kosmetyki do makijażu, i mam zamiar poprosić męża żeby ją wrzucił do torby jak już się zacznie. Może nie będę miała sił się malować, a może akurat będę miała na to ochotę, więc chcę mieć takie rzeczy pod ręką.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pytanie za milion punktów! Czy zabieracie ze sobą podstawowe kosmetyki kolorowe typu: podkład, puder, róż, tusz i eyeliner? Żeby na wyjście się upiększyć? Bo tak sobie oglądałam na YT kobietki, które pokazywały zawartość swoich toreb do szpitala i niektóre mini kosmetyczkę z tymi rzeczami brały.
Ja nawet o tym nie pomyślałam na początku :)
Sadze ze z pewnoscia cos do upiekszania wezme w malej kosmetyczce a moze najdzie mnie checni ochota by wygladac ladnie :) czemu nie. :) lepiej spakowac niz potem tlumaczyc mezowi co jak wyglada i gdzie lezy :D
 
Ja na poród pojechałam wytapetowana i na 2 dzień po porodzie się pomalowałam -koleżanki mówiły że wyglądam jak w spa a nie na poporodowym...

Po tym dniu było juź tylko gorzej bo trudno się maluje wysuszoną szpitalnym powietrzem skórę i zapuchnięte oczy.
A kąpiel tak mi się marzyła we własnej wannie, że jak po 7 dniach padło hasło "do domu" to wyleciałam ze szpitala w piżamie i płaszczu.

Tym razem więc daruję sobie tapetowanie -poza tym jak to córka mówi "po co się malujesz -zawsze jesteś piękna" i przy tym zostanę
 
Macie rację, lepiej uszykować niż później tłumaczyć :D Będę teraz w jakiejś małej kosmetyczce trzymać mój zestaw must have i w razie czego mąż będzie wiedzieć, że to to.
 
reklama
13x13 moja znajoma to jak zaczęły się skurcze umalowała się, włosy umyła i się uczesała i pojechała na porodówkę. Śmiały się położne, że tak odpicowanej rodzącej dawno nie widziały.
Mi bardziej chodziło o pomalowanie się na wyjście, niż w szpitalu.
 
Do góry