reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Moje trzecie, ale co z tego- mam tak duże dzieci, że muszę kupić wszystko! W nowym roku, bo święta Bożego Narodzenia zawsze zżerają budżet rodziny ;-)
 
reklama
Jeżeli nie kupiliście jeszcze produktów higienicznych polecam Canpol Babies do włosów szczotka, a na potem grzebyk spełniły moje oczekiwania, doskonała jakość i fajna cena.
 
Ja tez zamierzam dopiero po Nowym Roku zabrac sie za zakupy dla dzidzi.
Maui a w jakim wieku sa Twoje dzieci?
Moj skonczy 6 lat i wszystkie ciuszki mam po nim popakowane. Ale co z tego! Nawet jak bedzie drugi chlopiec to teraz podobaja mi sie inne ciuszki. Zreszta nie ma nic przyjemniejszego jak zakupy dla niemowlaka <3
 
Ja przeglądałam właśnie "chińskie sklepy online" i mordka mi sie cieszy:) planujecie sesje maluszków? ImageUploadedByForum BabyBoom1447786459.745069.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1447786482.581264.jpg
<3
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447786459.745069.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447786459.745069.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 111
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447786482.581264.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447786482.581264.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 104
Pewnie, że planuje sesje - wkońcu to super pamiątka. Myśle też o sesji brzuszkowej :tak:
Ale trzeba się dobrze porozglądać, bo ceny potrafią być naprawde kosmiczne:baffled:
 
reklama
Ja mam wózek, nie pamietam firmy, nawet nie zdążyliśmy go rozpakować. Gdy przyjdzie czas, trzeba bedzie wszystkie te smutne kartony powyciągać, posprawdzać, co jest a co trzeba bedzie dokupić... Bobas pojawi się na pozna wiosnę, pierwszy syn miał przyjść na pozna jesień, wiec niektóre pozycje garderoby trzeba bedzie wydać, sprzedać... I kupić to czego brakuje:)
ale, ale odnośnie wózka! Ostatnio byłam w centrum handlowym z moim A i moim oczom ukazał sie okaz WOW Prenatal - Kinderwagens en buggy&#39;s van alle merken online kopen! | PRENATAL.NL - Kinderwagens online kopen! | PRENATAL.NL - Bugaboo - Bugaboo Cameleon3 Diesel
niestety cena nieosiągalna, ale wózek Klasa:)
 
Do góry