reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

My jesteśmy zdecydowani na Mutsy (najprawdopodobniej na 4rider), co do mebelków to początkowo chciałam cały pokoik zaopatrzyć w VOX ale wystarczyło trochę czasu i doszłam do wniosku, że jednak wolę te środki przeznaczyć na coś bardziej sensownego niż przepłacać za np. łóżeczko ;) reszta to juz drobiazgi, które kupuję na bieżąco, szczególnie jak coś jest w promocji :)
 
reklama
Ewelina ja patrzałam na bebetto, ale nie zdecydowałam się na w ogóle na markę wózka, póki co przeglądam cały czas. Muszę pojechać u nas w Gdańsku do takiego sklepu dla dzieci i tam mają dużo wózków, muszę sobie pooglądać na żywo. Na pewno wózek musi mieć pompowane koła a nie piankowe, bo jak widzę matki z tymi wózkami i te koła są straszne.
Raz widziałam na ulicy super wózek, ale zapomniałam marki.

Basi to cena była w euro? Wózek super.
 
Ja miałam JEDO Bartatina i jeśli nic się nie zmieniło przy tym wózku zostanę.
Jest lekki, niedrogi, 2 w 1 z możliwością dostosowania do wpięcia nosidełka samochodowego a są śliczne i fajne
Kiedy zepsuły mi się kółka kurier przyjechał, przywiózł wózek zastępczy, zabrał do naprawy, wszystko wymienili na nowe a nie naprawili -a kiedy patrzyłam ostatnio w sklepie nic fajniejszego nie rzuciło mi się po oczach

..:: Jedo - wczytywanie ::..

a tu cennik -nie wygląda to tak strasznie jak przy innych firmach

..:: Jedo - wczytywanie ::..

a na później mam spacerówkę maclarena tą lżejszą i mniejszą ale nie jestem z niej zadowolona.
Jest lekka i na to parzyłam przy zakupie ale za lekka -siatki na rączce nie można powiesić bo się przewróci

co do pokoiku to wiem, że kiedyś przegięłam hehehe i teraz będę ostrożniejsza :-D
wystarczą mi komody z ikei a szafa i tak nie będzie póki co potrzebna.
Inhalator, nawilżacz powietrza, czajnik z regulowaną temperaturą (do mm, kaszki, ciepłego picia) -to jest chyba to co najbardziej mi się przydało

o to się mi jeszcze przyda na bank

Haxe Aspirator Do Nosa Na Katar Odciągacz Kataru Asplaneta.pl

Uważam, że każda mama powinna się wyszaleć do woli:-D
 
Ostatnia edycja:
Wozek na pewno x-lander tylko nie wiem czy model x-run czy x-move oba 2w1 z możliwością wpiecia fotelika. to jeszcze do przemyslenia.ma pompowane duze kola,duzy kosz na zakupy, do tego x run jest bardzo lekki.Lozeczko mam ktore zamienia sie w kolyske( sa w komplecie plozy do przykrecenia), materacyk -gabka z mata kokosowa, komode z ikei, musze kupic wielka szafe przesowna bo pokoj dziecka jest bardzo duzy i musza sie tam jeszcze zmieścić nasze klamoty ktore teraz tam stoja,nie wiem czy fotelik kupic z bazą czy nie,
 
13x13 jedo bartatina też są fajne, tylko one nie mają akurat przednich kół chyba obrotowych a jakoś tak się nastawiłam na takie koła. Zresztą ja chyba do końca będę się zastanawiać :)

waiting4beans nie wiem czemu ale jakoś mi xlander nie pasuje, chociaż wiem, że są to dość dobre wózki.

Chyba będę kupowała bazę isofix bo to nawet wygodniejsze niz z tymi pasami.
 
13x13 jedo bartatina też są fajne, tylko one nie mają akurat przednich kół chyba obrotowych a jakoś tak się nastawiłam na takie koła. Zresztą ja chyba do końca będę się zastanawiać :)
.

a mają!!!! tylko nie bartatina, jak wejdziesz w link to tam masz różne wersje :-D Nevo i fyn mają
nawet kolor podwozia możesz wybrać -full wypas się zrobił od tych 5 lat
 
Skusiłam się w końcu na podusię ciążową :) Tak wygląda mój "ludowy" przyjaciel :-)
 

Załączniki

  • zdjęcie.jpg
    zdjęcie.jpg
    45,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama
Mam Teutonia Mistral i jestem zadowolona, jest bardzo wygodny w codziennym używaniu i bezproblemowo się składa- w przypadku ciasnego mieszkania jest to rzecz niezastąpiona :) Z ciekawostek, których nie spotkałam kiedy przeglądałam wszelkie marki świata, to na ich stronie można się pobawić kolorami wszystkiego, od stelaża po budkę
 
Do góry