reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
DELTI (x-lander) AMELIS PRO 2w1 OPCJA 3W1 GRATISY (5807012831) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cześć dziewczyny powiedzcie mi co sądzicie o tym wózku? Na internecie nie ma za wiele opinii, bo to nowość z tego roku, ale te które znalazłam są raczej pozytywne.. że lekki, że wygodny, stabilny, koła pompowane itp a pytam, bo byłam wczoraj w Smyku i ten wózek jest akurat w promocji :) podoba mi się ale no sama nie wiem

kasik90 powiem tak... zanim kupisz wózek na aukcji jedź do sklepu.
Przymierz, podnieś, rozłóż i przejedź się nim po całym sklepie między pólkami -tym i innym wózkiem dla porównania.
Zastanów się do czego ma Ci służyć, ile masz miejsca w mieszkaniu (bo może będziesz go rozkładała), jak często będziesz go sama składała do auta (bez pomocy męża), jak duża ma być gondola (bo niektóre są bardzo małe), jak duży ma być i pojemny koszyk na rzczy, czy chcesz parasolkę, folię, torbę.
Ja kupiłam wózek, w którym spacerówka mogła być zakładana w 2 strony bo jakoś na to też zwracałam uwagę.

Wszytko zależy od tego czego oczekujesz -czy będziesz jeździła głównie po chodniku/asfalcie czy tez po innych dróżkach (tu ważne są koła).
Jak się kupuje pierwszy raz wózek to patrzy się na wygląd -bo w sumie na co innego.
A ja polecam po prostu iść się zapoznać z nim do sklepu:tak:
 
Generalnie u mnie wszystkie koleżanki bardzo polecają x-landery. Są przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne i dobrze wyglądają. Sama zamierzam kupić ciemny x-lander xa.
Z minusów, o których tylko mnie koleżanki ostrzegały tych wózków jest to, że są stosunkowo przestronne i potrzebuje się trochę miejsca na ich przechowywanie.
Dodatkowo - pomimo tego, że się składają to np do naszego opla astry, wejdzie po złożeniu dwóch tylnych siedzeń :)
 
Ja muszę jechać do cioci zobaczyć wózek, który kuzyni chcą sprzedać.
Dla mnie najważniejsze na tę chwilę w wózku są: kółka, czy rączka jest ruchoma (ja jestem niska, mój mąż dość wysoki) no i przede wszystkim czy zmieści mi się do auta. Wózek będę przechowywać w piwnicy to jest pewne, nie będę go tachać na 3 piętro.
 
Kasia ja póki co przeglądam sobie wózki w necie, po sklepach nie latałam, więc jeszcze nie testowałam żadnych wózków.
Z tego co słyszałam to x-landery są porządne i raczej cieszą się dobrymi opinami. Rzeczywiście z opisu wynika, że są lekkie no i na zdjęciu bardzo ładnie się prezentują.:tak: A Ty masz mieć dziewczynkę?

Przetestowałam i mogę Wam polecić rajstopki. Niedługo święta, ja mam jeszcze sporo rodzinnych imprez, więc stwierdziałam, że mi się przydadzą i je wynoszę. Mają one nieuciskającą gumkę, rozciągjący się klin, podtrzymuja brzuszek i do tego mają wzmocnienie wspomagające mięśnie kręgosłupa.
20151128_172122.jpg No to zrobiłam reklamę :laugh2:
 

Załączniki

  • 20151128_172122.jpg
    20151128_172122.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 132
Kasia ja póki co przeglądam sobie wózki w necie, po sklepach nie latałam, więc jeszcze nie testowałam żadnych wózków.
Z tego co słyszałam to x-landery są porządne i raczej cieszą się dobrymi opinami. Rzeczywiście z opisu wynika, że są lekkie no i na zdjęciu bardzo ładnie się prezentują.:tak: A Ty masz mieć dziewczynkę?

Przetestowałam i mogę Wam polecić rajstopki. Niedługo święta, ja mam jeszcze sporo rodzinnych imprez, więc stwierdziałam, że mi się przydadzą i je wynoszę. Mają one nieuciskającą gumkę, rozciągjący się klin, podtrzymuja brzuszek i do tego mają wzmocnienie wspomagające mięśnie kręgosłupa.
Zobacz załącznik 721127 No to zrobiłam reklamę :laugh2:


Tak teoretycznie ma być dziewczynka, jutro wizyte mam więc może się pokaże i ew. potwierdzi :p

W wózku ma dla mnie znaczenie waga i koła pompowane. No sama nie wiem. Byłam ciekawa waszych opinii bo promocja w smyku do 3 grudnia tylko, więc w razie czego musiałabym się szybko decydować :p
 
Tak, dla mnie również nieduża waga i pompowane koła to podstawa! W smyku jest taka super cena? Może w necie na jakieś stronie znajdzie się w jeszcze lepszej cenie i jak już będziesz zdecydowana to kupisz, a nie tak w pośpiechu.
Jeśli chodzi o kolorystykę to z tego modelu najbardziej wpadło mi w oko połączenie z miętą ( choć nie wiem jak na żywo ) :tak:
 
Tak, dla mnie również nieduża waga i pompowane koła to podstawa! W smyku jest taka super cena? Może w necie na jakieś stronie znajdzie się w jeszcze lepszej cenie i jak już będziesz zdecydowana to kupisz, a nie tak w pośpiechu.
Jeśli chodzi o kolorystykę to z tego modelu najbardziej wpadło mi w oko połączenie z miętą ( choć nie wiem jak na żywo ) :tak:

No za 950 zł jest w SMyku. Mi się na żywo bardziej ten granat podobał. Nie no, myślę że się jeszcze porozglądam, mam jeszcze czas. Aczkolwiek no fajna sprawa. Ale słyszałam, że w Smyku często są jakieś ciekawe promocje także będę zaglądać.
 
No za 950 zł jest w SMyku. Mi się na żywo bardziej ten granat podobał. Nie no, myślę że się jeszcze porozglądam, mam jeszcze czas. Aczkolwiek no fajna sprawa. Ale słyszałam, że w Smyku często są jakieś ciekawe promocje także będę zaglądać.

W smyku masz opcję 2w1? Dowiedz się jeszcze jak z wpinaniem fotelika, czy mozna dokupić adaptery itd. Bo czasem lepiej jest do samochodu brać tylko stelaż i fotelik wpinać.
 
reklama
Dziewczyny, jak to jest z tym nosidełkiem? Bo wiem, że w wózku który kupiłam jest nosidełko. Takie które można wpiąć w ramę wózka.. I teraz czy takie nosidełko może być "fotelikiem samochodowym" na pierwsze miesiące?
 
Do góry