reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Happy mamusia cudne.
Wygląda jak h&m troche, przynajmniej tak z metki kojarzę z pierwszego zdjęcia.
W h&mie są ponoć mega wyprzedaże. Mi się nie chce jechać. Bedę dopiero w okolicach jakiegoś w niedzielę.
 
reklama
Gosia byłam ostatnio po sukienkę w H&M i na pięterku są ciuszki dziecięce... Wow! Tylko większość w różu dla dziewczynek, ale aż sie mieni:) dla chłopców też super, supermeny, batmany, minionki... I dużo ubrań na zimę i z akcentem świątecznym. Wiec narazie tylko przeglądam, ostatnio rozmawiałam z moim A, i stwierdziliśmy ze zajrzymy do paczek z ubrankami i te malutkie na zimę poprostu wystawimy na internecie. Nam sie raczej nie zda, bo bobo bedzie większe w zimę, a kaske można spożytkować na cos czego jeszcze nie mamy.
 
Taak pierwsze zdjęcie to h&m są już wyprzedaże istne szaleństwo szłam kupić sobie a kupiłam małej:)
Kolejne to next,gap,Mark Spencer a to w Txmaxie tam to są perełki.Czekam siostra ma mi podrzucić trochę po swojej córce musze się wstrzymać od zakupów bo będzie za dużo.
Mam dwie siostry jedna ma córkę w wieku 4 lat druga taką 2 latke udało się będę miała też dziewczynke.. więc dużo rzeczy dostane..bo mają typowo ciuszki dziewczece.
Łóżeczko . .przewijak wanienke kocyki pościele dostane;)
Kupię też sama dużo rzeczy ale te największe już będą.
Materacyk do łozeczka poduszka kołderka to już muszę kupić.
Wiadomo higiena buteki smoczki....
Ale to jest takie przyjemne wydawać na maleństwo zreszta jest taki wybór można zwariować.
 
A ja tak jeszcze z doswiadczenia... jak bedziecie wyprawke higieniczna kompletowac i zastanawiac sie co do noska: gruszka/frida/ katarek to polecam to ostatnie :) Gruszki nie uzylam ani razu, frida byla ok na pierwsze miesiace a jak dziecko zaczyna walczyc to mozna wyrzucic natomiast przy obecnym masakrycznym katarze mojej corki zbawieniem okazal sie katarek (wersja hard bo podpinany do odkurzacza :D ale na prawde skuteczny i ratuje nam zycie).
 
Dziewczyny kupowała może sobie któraś ubranka z Happymum bo przez te duże piersi nie wiem jaki rozmiar wybrać niby przed ciążą nosiłam sukienki 36/38 według nich to s tylko że teraz wielkość mojego biustu kwalifikuje się już pod M i nie wiem czy ryzykować a chce mieć się w co ubrać na sylwestra :-)
 
Tak jak pisałam- jestem oszołomiona ilością marek wózków dla dzieci i mimo, że miałam Peg Perego do mojej dwójki (kupiony 18 lat temu ;-) ) to teraz poważnie rozważam Bebetto i Quinny. Wybiorę też lekki, bo jednak mieszkam w mieście, choć teren mam w okolicy nawet "wojskowy", a znajomi kupili ciężki na trudny teren i są wkurzeni, bo po tym "trudnym" rzadko ujeżdżają. No nie wiem co wybrać. Chyba zwariuję!
 
Maui widzę, że mamy podobny gust :-D
Quinny też mi się mega podobała, gdyż jest on nowoczesny, pieknie się prezentuje, no ma wiele plusów i ale minusów też.
Jak byłam w sklepie to nawet go nie zauważyłam, a stał na wylocie ( może przez kolor, jakiś ciemno -bordowy):eek:
Jednak gdh zobaczyłam kształt gondoli na żywo to się przeraziłam, głównie to mnie odrzuciło.
Może warto zajrzeć Quinny buzz – wózek, którego nie polubiłam | Domowa.TV, blogerka opisała o co najlepiej pytać/ sprawdzać przy kupnie używanego wózka

Bebetto - mój faworyt :D
Który model najbardziej CI przypadł do gustu?
 
reklama
Ja marzę o tym IMG_20151022_163614.jpg
to quinny buzz 3
 

Załączniki

  • IMG_20151022_163614.jpg
    IMG_20151022_163614.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 91
Do góry