reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

ja mam przewijak z ikei, darowany zresztą, używam go do dziś, bo to jedno miejsce, skąd Laura mi nie zwiewa, wygląda jak regał więc mam miejsce na pieluchy, ręczniki, pościel :tak: wanienka ze stelażem u mnie też się sprawdziła do pół roku, bardzo wygodne rozwiązanie. ale chyba największym hitem u nas ciągle jest bujaczek FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK 3W1 0-18 KG T4145 (2036438064) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. wygodny, łatwy w praniu, nie tragicznie drogi :tak:
 
reklama
O, Irisson, dalej używacie bujaczka? Nieźle :) U nas poszedł w odstawkę jakoś tak koło 7-8 miesiąca. Franek nie wysiedział w nim nawet sekundy. Ale wcześniej faktycznie wiele razy był zbawienny :) My kupiliśmy używany, o taki:
FISHER PRICE LEŻACZEK BUJACZEK 3w1 P3334 +GRATIS (2037154402) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Franek strasznie lubił biedronę - aż mnie do szału doprowadzała ta melodyjka ;) Fajne były też wibracje, kupę wytrząsały w razie potrzeby ;)
Teraz leżaczek jest u znajomych, ale na pewno do niego wrócimy.

Tylko trzeba pamiętać, żeby za wcześnie dziecka w nim nie kłaść i za długo nie trzymać. Jednak najlepiej jest na płasko - najlepiej się maluchy rozwijają. Leżaczek to tylko do urozmaicenia albo po 4 mies. do karmienia.
 
Ewa teraz jest tylko krzesełkiem do jedzenia, ewentualnie pomocą w spinaniu się na meble :-p ja w sumie miałam dwa, ten pierwszy co link zamieściłam mieliśmy od pół roku, wcześniej taki leżaczek do 9kg, Laura strasznie lubiła w nim siedzieć, ale trzeba było jej zmieniać miejsca, więc np jak obiad był to do kuchni, co chwile się coś działo i dziecko się nie nudziło, jakoś w 5miesiącu już przerzucaliśmy ją częściej na matę edukacyjna i była zamianka w fotelikach na ten do 18kg ;-) u mnie się sprawdziło, dziecko bezpieczne, ułożone w zdrowej pozycji, zabawki co chwile zmienialiśmy :tak:
 
Ja leżaczek używałam właśnie głównie w kuchni ;) Franek zawsze błyskawicznie tam zasypiał - żeby czasem nie musieć pomagać ;) Już współczuję jego przyszłej żonie ;)

Irisson, a jak karmisz Laurę, to leżaczek stoi na ziemi? My dlatego kupiliśmy krzesełko, żeby nie trzeba było się schylać... Poza tym tacka przy krzesełku jest zbawienna :)
 
Ja miałam taki http://www.heymama.pl/index.php?p776,lezaczek-komfort-bezowo-kremowy
ładny nie? :-D nówka nie używana Maks ani na minutę nie dał się zapiąć podobnie jak w wózku, foteliku samochodowym, huśtawce, skoczku ...ech jak on już wtedy kochał wolność to co będzie jak przyjdzie dorastanie ?:eek:

edit bo wczoraj mi z posta zrobiło sieczkę
 
Ostatnia edycja:
Ewa on jest w miarę wysoki, ja nie mam w domu stołu tylko ławę i idealna jest wysokość do niej, krzesełko do karmienia jest u babci na stałe, bo Laura tam spędza większą część dnia od 9 do 17 i też się sprawdza dobrze :tak:
 
Gdyby ktoś szukał wielofunkcyjnego łóżeczka na dłużej, a przy okazji chciał mieć z głowy komodę na ciuchy i przewijak, to właśnie znalazłam coś takiego: Łóżko KOMPAKT Klupś biały+sosna z komodą (2038608666) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. :)
Polecić nie mogę, bo nie widziałam na żywo i nie używałam, ale mamy zwykłe łóżeczko Klupsia i jestem z niego bardzo zadowolona :)

***
A przy okazji, jeśli mogę się podpiąć pod ten temat - szukam łóżka dla Starszaka. Albo przynajmniej jakichś ograniczników/wałków, bo w jego pokoju jest wielka rozkładana sofa (szeroka na 120 cm), na której mógłby w zasadzie spać.
Znacie coś, co możecie polecić? Szczerze mówiąc, wolałabym coś w stylu ograniczników, bo zawsze to taniej...:/
 
Ewa do sofy rozkładanej chyba nie ma ograniczników. Teraz w Lidlu są takie barierki ale montowane do zwykłego łóżka. A chcesz kupić 70x160 czy 90x200 swego czasu dużo tego oglądałam ale w końcu Maks śpi na zwykłym drewnianym 90x200 i na szczęście nie narzeka:-). Pomyślałam sobie że przy szerokości 120 jak zrolujesz koc na końcu to będziesz miała taki ogranicznik, że hoho. Maks mi z tej 90 w sumie nie spadł na początku układałam na dole kołdrę a teraz już nic

LIDL Polska - lidl.pl
 
reklama
O, fajny ten ogranicznik. Ale do sofy faktycznie się nie nada. Najgorsze, że ona stoi tyłem do ściany i z obu stron można zlecieć.
A powiedz, Karolina, kiedy Maksa przeniosłaś na duże łóżko z łóżeczka?
 
Do góry