reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Marcia elefanten to bardzo dobre buty, niestety nie tanie :-(

irisson rzeczywiście mała gira ;-)

My mamy półbuty promigi i sandały ecco rozmiar 20 i wszystko na styk, masakra :wściekła/y:obawiam się, że jeszcze przed jesienią mnie czekają sandały ale może renbut ze skórzaną wkładką wystarczy a na jesień juz półbuty na pewno nowe. Muszę już teraz zacząć polowania żeby oszczędzić. Ciekawe może chociaż Maks z półbutów nie wyrósł ale u naszych szkrabów to masakra co miesiąc większa noga

Asia Ola też już ciągnie. To jest bardzo fajny etap, bo potem weźmiesz coś do ciągnięcia i kilometry ci zrobi, łatwiej dojść do celu

k8 moje dwa tak robiły (w sumie to nadal robią:eek:)
 
reklama
Wy o butach już a my mamy 3 pary conversów, ale chyba na przyszłą wiosnę będą dopiero ;)
Mały na boso popyla u nas, jakieś atrapy na chrzest muszę kupić ;)
 
k8 po ogródku to sobie może na boso po parku już nie bardzo :baffled:
Coś mi się wydaje że nie poczekają chyba że macie rozmiar 25

Zresztą fizjoterapeuci zalecają chodzenie w papuciach również w domu ale jakoś nie mam serca w taką pogodę Olkę w buty zakuwać
 
Asia jak je macałaś i podeszwa dała się wyginać w każdą stronę to ok. Oglądałam tam dużo modeli z lasocki kids i dużo było strasznie twardych nie nadających się do chodzenia a kilka mięciutkich zupelnie ok.
 
No ja właśnie też byłam w ccc i lasockiego buty oglądałam ale akurat trafiłam na modele z twardą podeszwa więc od razu odpuściłam. Nie szukałam dalej. Za to elefanteny super mięciutkie.
 
U nas o butach nie ma mowy na razie. Agata nie chodzi jeszcze więc problemu nie ma :) I dobrze bo nienawidzę kupować butów dzieciom. Albo są za duże albo są za małe albo się nie wyginają jak trzeba albo za drogie. Po prostu koszmar...
 
reklama
A niech Was, kupiłam młodemu tą przebijankę z Ikei i napierdziela młotkiem wszędzie, tylko nie w zabawkę... i po dekoderze...
 
Do góry