reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

mój też "chodzi" boso ... bo jeszcze nie chodzi, czworakuje wszędzie z gołą gicką:) oddałam tyle bucików których nawet nie zdążył założyć, bo on mi tak szybko rośnie, rozmiar to on ma teraz 21-22 zależy od marki ... dobrze ,że zaoszczędzę teraz puki lato ale pewnie nas sandałki nie ominą w tym miesiącu ... a co do półbutów to pewnie zainwestujemy w coś lepszego , byle by pochodził do jesieni:p
 
reklama
K8 mój też to ma i powiem Ci ,że lepiej po dekoderze niż mame po nodze:-D ale pokazuje mu ciągle na czym to polega i może w końcu załapie i zajmie się dłuższą chwilę;)

Jeeej ale waszym dzieciakom stopy szybko rosną, mu dopiero na 19 przeszliśmy:confused: może to i lepiej będziemy buty sezonowo zmieniać:-D z ciuszków za to zaczął szybko wyrastać, chyba na jesień,a na zimę to na pewno trzeba będzie garderobę zmienić ;)
 
U nas już 21, w 20 stópka ledwo ledwo się mieściła. Zastanawiam się czy nie kupić już jakiś bucików na jesień/zimę, teraz fajne promocje, tylko w jaki rozmiar celować? 22? 23?
 
nie czytałam artykułu ale od rzu mogę napisać że po pierwsze protopic kosztuje majątek, bo tubeczka chyba 60zł taka maleńka, po drugie moja lekarka już dwa lata temu mówiła żebym nie smarowała Majki bo są doniesienia że nie jest to bezpieczna maść i powoduje raka. Ja ją stosowałam jak Majka gdzieś z roczek miała kilka razy, ale trzeba przyznać że działała świetnie
 
babeczki, opinii potrzebuje, roczek tolce zaraz stuknie i jest szansa na jakiś wypaśny prezent od rodziny.
czy polecacie nosidło tula? wiem że drogie, ale z chustą mamy takie sobie doświadczenia, jedne nosidło odziedziczone się nie sprawdziło - niby fajne, ale takie bardziej trójkątne, a tolka ostatnio w wozku jakos nie za bardzo, a na rękach na spacerze i owszem, no i ręce opadają ;) myślałam o tym modelu dla większych dzieci, od 11 do 20 kg.
inna rzecz, ze jestesmy na etapie nowego fotelika, przed trasą nad morze - wiem że było zylion razy - ale skłaniam się ku recaro. dobbre są?
 
Weronka Tula bardzo fajna. Mialam okazje ponosic. Gdyby nie ta cena to bym kupila, a tak stanelo na Womarze. Haha ponosilismy sie kilka razy i musze poczekac kolejne 8 miesiecy. Tula ma latwiejsze regulacje paskow i mozna ja lepiej do siebie dopasowac, szczegolnie jesli ktos jest drobny. Tolka kawal baby wiec moze rzeczywiscie pomyslcie o wersji dla starszych. Tylko najlepiej sobie przymierzyc. Tymek tez duzy a w zwyklym jeszcze spokojnie sie miescil.
 
Dzisiaj proba dmuchania swieczki w kameralnym gronie przed czwartkowa impreza.
 

Załączniki

  • DSC_7381.jpg
    DSC_7381.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 32
no właśnie tak się zastanawiam nad rozmiarem, ale coś może co na dłużej by starczyło lepiej brać :)

marcia jubilat jubilatem, ale mama jubilata świetnie wygląda ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry