reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Dzag, moje "jelitowe" problemy obudziły mnie w nocy. Wczoraj zjadłam pierwszy raz od 3 dni i to był błąd...

Mój na przodzie tylko jak sprzątam :)
 
reklama
Asia firmowe buty nike czy adidas najczęściej są dobre ale jak każde trafiają się buble. Kieruj sie tymi samymi zasadami co przy doborze zwykłych butów. Buty sportowe najczęściej są miękkie i elastyczne a to podstawa dobrego buta. Tylko niech będzie ze szmaty albo ze skory bo te najtańsze często są z plastiku :baffled:
 
a mnie się wreszcie udało znaleźć prezent na pierwsze urodziny dla toliśka. dostanie od nas.. cały świat :)
a jak naciśnie kontynent jakiś, to muzyka z tej części globu poleci. ma 36 utworów, podobno w bardzo dobrej jakości, 30 sek każdy. no i może służyć jako lampka i grać na dobranoc muzyczną podróż po świecie. mam nadzieję że się jej będzie podobało, bo muzykę kocha miłością ogromną :)

Picture 1.pngPicture 2.png
 

Załączniki

  • Picture 1.png
    Picture 1.png
    272,4 KB · Wyświetleń: 41
  • Picture 2.png
    Picture 2.png
    59,5 KB · Wyświetleń: 50
a mnie się wreszcie udało znaleźć prezent na pierwsze urodziny dla toliśka. dostanie od nas.. cały świat :)
a jak naciśnie kontynent jakiś, to muzyka z tej części globu poleci. ma 36 utworów, podobno w bardzo dobrej jakości, 30 sek każdy. no i może służyć jako lampka i grać na dobranoc muzyczną podróż po świecie. mam nadzieję że się jej będzie podobało, bo muzykę kocha miłością ogromną :)

Zobacz załącznik 578489Zobacz załącznik 578490



a gdzie można dorwać takie cudo?? :) Strasznie mi się podoba!!
 
Dołączam się do pytania - gdzie takie coś znalazłaś? Ja może jeszcze teraz bym nie kupowała, ale na bliską przyszłość - super :). Nawet dla sporo starszych dzieciaków.
 
to kanadyjskie zabawki B.Toys, bardzo polecam, wszystkie piękne i ciekawe, niestety dość drogie, ale można znaleźć coś unikatowego dla siebie.
polska strona www.btoys.pl
co do samego globusa czytałam opinie ze kontynenty dość cieżko sie w wciska, ale i tak maluchy i rodzice zachwyceni :)

dzag to cudo jest akurat przewidziane od 8 m-cy do 8 lat, więc spokojnie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kakakarolina pisze:
Super zabawka. Olka też by pokochała ale jej głupoty w głowie zamiast poznawac świat tylko by tańczyła
No i dobrze! Niech tańcuje jak Shakira do afrykańskich rytmów :)))) Rzeczywiście drogie to cudo. Szkoda, że wcześniej na to nie wpadłaś weronka, bo bym rodzinie nakazała zrzutkę na tą kulę ziemską.
 
Do góry