reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Bez problemu polarowe pajace kupiłam na allegro na 1,5-2 latka i 2-2,5, nawet na 2,5-3 są. Czy chodzą w pajacach to za dużo powiedziane, śpią raczej tylko. Z bodziakami też większego problemu nie mam, nawet zapas na 98-110 mam, uważam, że na zimę są niezbędne, 100% pewności, że z portek gołe plecy nie będą wystawały. Piżamki też mam super, kupione na ebayu, kiedyś dawałam link, są przecudne :)Zobacz załącznik 592305
 
reklama
Marcia bodziaki w tym rozmiarze to żaden problem. My tylko w body chodzimy z tych samych powodów co k8. Może rozmiar 110 to przegięcie bo 5 latka w body sobie nie wyobrażam ale na teraz 80,86, 92 lekko są. My chodzimy w 80 albo w 12-18 mies z tesco. 18-24 jest tam dostępny we wszystkich wzorach.
W piżamkach śpimy zwykłych ja Olkę nocą przebieram a guziki w pajacach doprowadzały mnie do białej gorączki więc my pajacy od rozmiaru 62 już nie używamy
 
wiem wiem że są zamki ale boję się uczuleń ja mam uczulenie na zamki ;-) zresztą polarowe i tak odpadają dla mnie to jak spanie w konserwowej puszce. Nic nie oddycha
 
My też używamy body i pajaców 86-92 i większe też bez problemu można dostać, nawet w tesco widziałam pajace dużo większych rozmiarów:eek: ja też wychodzę z założenia ,że bodziaki na zime najlepsze,a pajaców używamy na noc,dlatego ,że jeszcze rozmiarowo pasują z zapasów,bo na dobrą sprawę to i w piżamce zwykłej Mały mógłby już spać. Nie lubi też spać pod przykryciem jak tata,a jak go przykryje ,bo wydaje mi się ,że jednak mu chłodno to jest cały zgrzany ,dlatego moze i lepsze te pajace,szczegolnie ,że M lubi porządnie wywietrzyć przed snem
 
Mój dzieć śpi w pajacu bez stóp. A duze body czy pajace to znajdziesz właśnie w tesco lub w h&m w którym mają zawyżone rozmiary. Mama kupiła miostatni w h&m pajace na 86 to pewnie za 1,5 roku założy bo moja generalnie mała jest, jeszcze chodzi w wielu ciuchach 74.
 
reklama
Do góry