reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
No u nas body 86 to zakładam jak już mi braknie czystych 92 i naciągam. 92 jest na teraz w sam raz. Ale piżamki w których śpi ma rozmiar 98 i wcale nie są wielkie. Jedna jest taka w sam raz, a druga chyba jakaś zaniżona bo taka bardziej obcisła. Przejrzałam allegro ale jakoś nie lubię robić zakupów jak czegoś nie widzę. Wiem że z tymi rozmiarami to różnie bywa i dlatego nie chce ryzykować, że coś za małe będzie. A kurcze do tesco to mam zupełnie nie po drodze, kawał drogi muszę jechać. Może się jutro do pepco wybiorę i zobaczę co tam mają. Z pajaców to już raczej zrezygnujemy, chociażby dlatego że w piżamkę łatwiej mi go ubrać, a on wieczorem niezbyt chętny do ubierania. Jak sobie pomyślę o zapinaniu pajaca przy moim postrzeleńcu to zupełnie tego nie widzę.
 
Marcia to twój tymek kolos jest :) mój 4 letni maks ma wszystkie pizamki 98:) a te ubranka od 92 są droższe. Szybko wam się dobre skonczylo. Ola ma 80 cm i to jest 97 centyl to wy chyba ponad? U nas 80 jest ok. 74 ciut przy ciasne jak juz nic nie ma innego to ubieram
 
Karolina, co Ty mówisz - że 80 cm to 97 centyl? Poważnie?
Nuśkę właśnie zmierzyłam i mi 79 cm wychodzi. A mi się wydawało, że to kurdupel taki.
My chodzimy w 80-86.
Pajaców już sto lat nie ma. Ostatnie chyba w rozmiarze 68 miałam. Ja z nich rezygnuję jak dziecko siadać zaczyna, bo się robią wtedy niewygodne. Na noc bodziak i dresy albo getry i gołe stopy.
 
A, jak trzy mies. temu to faktycznie duża.
Nusia ma 79 cm i 10,5 kilo. Według siatek to jest 50 centyl. Chyba żeby zaznaczyć, że urodzona między 32 a 37 tc - wtedy 75 centyl.

Nie wiem jak w porównaniu do rówieśników, bo nie ma z nimi kontaktu za bardzo...
 
mój młody też w 80-86 chodzi, chociaż na zimę kupiliśmy kombinezon na 24 miesiące i jakoś strasznie duży nie jest :eek:
wzrostu ma 80, a waży 10 kilo, czyli dba o linię od urodzenia :-D
 
reklama
Do góry