reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

u nas dziewczyny podobne do siebie ;-) chociaż wydaje mi się, że Nina niższa niż Laura w tym okresie, gdzieś 75cm ma ;-) wagi ostatnio 9,7kg
 
reklama
Marcia, e tam gruby. Mój Tymek ma 82cm i jakieś 12 kilo. Czyli podobnie. Szczupakiem nie jest, ale też grubo nie wygląda :).
A my jakoś na te koszulki przeskoczyliśmy, bo bodziaków mało mam ;). Ale przyznam, że na zimną porę najlepsze. Pajace pożegnaliśmy w rozmiarze 74 :). Tymek śpi w bodziaku lub koszulce i piżamkowych lub dresowych spodniach.
 
My wskakujemy w koszulki na wiosnę. Zaczniemy też wtedy ostrzejsze wprawki nocnikowe, a do tego koszulki wygodniejsze. Ostatnie bodziaki mam w rozm. 86 mniej więcej i innych już nie będę kupować :)
 
My tez po zimie pożegnamy bodziaki, w domu ich i tak ie używamy,bo po domu mały w koszulce i majtkach biega:) ale na dwór jeszcze są najlepsze ,mały jest taki energiczny,że w koszulka zaraz wyszłaby ze spodni i plecki na wierzchu by były
 
U nas body tak samo dopóki będzie pielucha, inaczej sobie nie wyobrażam. Tymek chudy spokojnie w 86 chodzi, wzrostu mamy 85cm i 11 kg. Ale ha czuje ogromną różnicę w noszeniu go niż jak miał te 10 kg, a to tylko kg różnicy..
 
reklama
Natomiast u nas sadzałam kilka razy młodą na nocnik ale generalnie nici. Kiedyś się poniekąd udało: zdjęłam pieluchę sadzam i nic. A następnie bawiła się i stanęła w nocniku i zrobiła siku a ja brawo, cacy i nawet kawałek czekolady dałam! Więc młoda zrozumiała że na stojąco się korzysta z nocnika. Za chwilę była z tatusiem i wyjęła wkład z nocnika i stanęła w reszcie nocnika i co- kupa i to na stojąco! Ale w sumie dobrze, że dziecko z gołym tyłkiem nie poszło pod ścianę! Kupka Była na podłodze i na na brzegu nocnika:wściekła/y: Tak więc u nas korzystanie po męsku nawet przy grubszej robocie:eek:
 
Ostatnia edycja:
Do góry