reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

Czuczu fajne, ale jeszcze bardziej mi się podobają melissa&doug :)
malinka, mata bardzo fajna :tak:

ja kupuję młodemu tylko takie zabawki jakie mi się podobają i prawie zawsze trafiam, mam za to pełno okropnych zabawek, dostanych w prezencie, ale chowam je na strych ;-)
 
reklama
te puzzle z czuczu były w paczce na roczek od Rossmana ;) Tymek połowę zjadł resztę wyrzuciłam :)

Weronkazz, zparaszam na bloga mojej dobrej koleżanki, wózkomaniaczki, testowała ten wózek Micralite, zapewniam że nie znam osoby która lepiej od niej znałaby sie na wózkach. Jak coś ma swój fanpejdż na fb, tam możesz do niej napisać i zapytać o ten wózek.
blog: Mama Wozi Bardziej tam gdzieś jest wpis o micralite a tu str na fb http://www.facebook.com/pages/Mama-Wozi-Bardziej/583810971678068?fref=ts

Co do prezentów Tymek dostanie pieska chodzącego i szczekającego na pilota, kupiony za całe 2dychy :) myślę że oszaleje bo on ma fisia na punkcie zwierzaków, miauczących zabawek itd. I do tego jakiegoś resoraka bo na tym punkcie też ma fisia :D
 
Weronkazzz przebijanke ma od dawna, najpierw bawił się nią tak jak należy, teraz wyjmuje wszystkie ,,kołki'' i rozwala po całym mieszkaniu, nawet w piekarniku raz to znalazłam, młotkiem stuka w telewizor np.:-D Ale dziś byłam z nim w przychodni i tam jest taka przeplatanka z IKEI ,Adam siedział i bawił się dłuższą chwilę,jak nie mój syn:-D więc może to

Kakakarolina Czu Czu jest na prawdę fajne, dostaliśmy w paczce z rossmana,, próbke'' i z ciekawości patrzyłam na necie, spodobało mi się, ale Adasia jeszcze to nie bawi, musimy poczekać ,bo na rzie to albo to gryzie,albo rozrzuca po kątach. W ogóle dla mnie to jakiś kosmos puzzle,układanki dla Adasia, on nie lubi siedzieć w miejscu;)

Na razie jedyną sensowną zabawką wydje się być ta przeplatanka, w ogóle to już tych zabawek jest tyle ,że nie uśmiecha mi się jeszcze dokładać,ale tradycja to tradycja:-p

A może podpowiecie co można kupić 7-miesięcznej dziewczynce? nie mam pomysłu na prezent dla siostrzenicy,szczególnie ,że a) to dziewczynka, ja mam syna;) b) nie pamiętam co takiego malucha zabawi. Dodam,że ma fuuure grających,świecących zabawek,bujaczki nawet dwa,huśtawkę też ma:confused2: myślałam o chodziku,ale to nie zbyt zdrowe znowu....
 
Dziewczyny, jakie macie buciki na zime dla dzieciaków? My mamy na razie sniegowce z Decathlonu, ale potrzebuje jeszcze jakichs kozakow/trzewikow. Na jesien mamy Mrugaly z Membrana, sa swietne, zastanawiam sie czy na zime tez wziac od nich.
 
A my z CCC za 60 zł ale są na prawdę przyzwoite, tym bardziej że mają rzepy i suwak. A w dodatku być może do końca zimy będziemy musieli kupić jeszcze jedną parę.
Szkoda, że nie dostaliśmy paczki z rossmana na roczek...pewnie dlatego że nierobię zakupów te 6 razy i nie wchodze na wyższy poziom.
 
Agnes, Gosha przecierz pisałam Wam że Ola całkiem bystra :)) ja też dostałam najpierw te 3 z rossmana u nas furora. Ola ze 20 minut potrafi je układać w skupieniu :)) Dlatego kupuję inne figury :tak: ale na pewnie jeśli chodzi o puzzle to te są najprostsze. Takich drewnianych z uchwytami Olka w ogóle nie czaji

Malinka my mamy póki co naturino ale nam rośnie noga tak samo jak Filipowi. Co miesiąc nowy rozmiar. Te mamy 22 i już sa przyciasne
 
Ja mam dla Filipa Ecco 22, jeszcze są dobre bo kupiłam na zapas, poszłam za ciosem i kupiłam kolejną parę 23. Pewnie w styczniu będą dobre, mam też 24 na zapas... Mam ten kombinezon z lidla jedno i dwu częściowy, chcę kupić jeszcze jakąś używkę na zmianę, bo on całymi dniami w ogrodzie, piorę te co 2 dni, chyba mi się całe ciepło spierze...
Jeśli chodzi o prezenty, to zaszalałam. Kupiłam ten stolik z odwracanym blatem. Duplo z lidla dużą skrzynkę i tą matę co tak zachwalałyście... A niałam sobie buty na zimę kupić, 3 sezon mnie czeka w tych samych...
Od rodziny chyba kase dostaniemy, bo pytali co wolimy, odłożę i kupię coś porządnego, bo teściowa ciągle jakieś chińszczyzny kupuje. Ostatnio Titek dostał autko z tak paskudnego plastiku, że palce sobie pociął a jeden mu się wkręcił między oponę a nadkole tak, że miał palucha sinego...
 
reklama
Gosha pisze:
te puzzle z czuczu były w paczce na roczek od Rossmana ;) Tymek połowę zjadł resztę wyrzuciłam :)
Właśnie też mamy kilka tych puzzli z tej Rossmanowskiej paczki. Służą do wszystkiego tylko nie do układania :D. Chociaż czasem Tymek rzeczywiście się skupi i przekłada te obrazki z jednego do drugiego. Nie dopasowuje ich oczywiście wzorami :), ale je sobie tak wsadza do otworka.
Tych drewnianych o których pisze Karolina Tymek też nie czai. Daje mnie żebym włożyła a on tylko wyciąga. Jeździ zwierzątkiem po całej tablicy, nie trafia, i znowu mnie daje żebym włożyła. Ale przecież te nasze dziećki jeszcze małe są!
A u nas hitem są kredki :). Tymek uwielbia rysować. Czasem potrafi naprawdę długo przesiedzieć rysując. Byle mu się kartka nie skończyła :p. Tak więc pewnie dostanie jakieś kolorowanki, do tego duże klocki, i coś pływającego do wanny. Muszę przygotować prezent na spotkanie mikołajkowe w żłobku i rodzinnego Mikołaja dla dzieci rodzeństwa męża. A od nas dostanie spóźniony mikołajkowy prezent po wypłacie - piankowe sanki. A pod choinkę to jeszcze pomyślimy. Ale też jakiś drobiazg. Może jakiś bączek :).

Kozaki... my mamy DelTexy z Deichmana, obecnie rozmiar 23. Te buty ze względów finansowych :). Całkiem niezły ten model, są ciepłe przede wszystkim. A Tymek był tak zachwycony nimi, że aż ja się dziwiłam. Pierwszego dnia jak babcia po niego przyszła do żłobka to się jej autentycznie chwalił nimi :). Jak mi opowiadała z jakim przejęciem "gadał", pokazywał jej szafkę a potem te buty na nogach, i po drodze do domu co chwilę przystawał, schylał się i jej buty pokazywał... No komedia :D.
 
Ostatnia edycja:
Do góry