reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

u nas do nocnika jeszcze daleka droga, cały czas chodzimy w pieluchach. Dziś nad ranem M. przebieral Kacpra i akurat jak zakladal nowa pieluche to maly tak siknal, ze zamoczyl nasze przescieradlo. Rano jak go ubieralam, pytam "Kacperku kto sie dzis zsikal do lozka"? Na to Kacper cieniutkim glosikiem "Bab" - czyt. Bóbr - maskotka, z którą śpi :-D
 
reklama
Mojemu to giczał rośnie masakrycznie, miesiąc temu befado 21, już są za małe... Chyba kupię hurtowo 22,23,24, żeby co cheila za przesyłkę nie płacić...
 
Macie pomysł na prazent mikołajkowy? ja się cały czas zastanawiam nad czymś co sprawiłoby Adamowi radość i nie było rzucone w kąt po 3 min. Może podpowiecie coś...
 
weronka, nie słyszałam, ale bardzo fajna :tak:
też mam spacerówkę ważącą ok. 6 kg i to jest super sprawa :)

a na Mikołaja kupuję stempelki i puzzle drewniane, wiem też że od babci dostanie znikopis, a od drugiej duplo :-)
 
Ma allegro dorwałam stolik, który ma odwracany blat. Z jednej strony gładki, z drugiej do lego. W zestawie 2 krzesełka. No i oczywiście Duplo, w dobrej cenie w Lidlu były.
 
Malinka, ta mata super sprawa. Przejrzałam Allegro i dużo tego jest. Ale z tego co widzę to od 3 roku życia :-). Ale fajne to to. Szczególnie te duże egzemplarze.
 
Dzag, ta nasza jest powyzej 18 m-ca, zreszta Maly musi wczesnie zaczac jak ma isc w slady ojca :-D
a tak powaznie, malo jest sensownych zabawek dla dzieci w tym wieku, chyba ze ja nie potrafie szukac, a ta mata od razu wpadla mi w oko :tak:
 
reklama
U nas mikołaj skromny to i problemów nie ma. Nie mam miejsca na zabawki więc w tym roku prezentów nie będzie :-p prawie ;-)
Ola dostanie pluszowego kotka. Uwielbia wszelkie kotki z rąk go nie wypuszczała, całowała, pieściła , karmiła. (Bo oczywiście byłam po prezent z nią :-D potem schowałam jak spała i myślę że się nie kapnie w mikołaja:))

Jak myślicie o puzzlach to koniecznie przejrzyjcię ofertę firmy djeco GENIALNE!!!!
a na początek polecam czuczu. Na razie tylko te Ola potrafi ułożyć (a głupia nie jest :-p:-D)
POZNAJĘ Z CZUCZU - KOŁO (3688249728) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
mamy koło a pod choinkę Ola dostanie kwadrat i finito. Bo mi się drzwi z pokoju dziecięcego nie zamkną :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry