reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Dzag, elegant rośnie, będziecie na obuwnicze zakupy chodzili razem. A jak dziewczyna bedzie miała z nim dobrze przy takiej miłości do butów :-D
 
Kakakarolina to u nas tez tak ,że Adam radzi sobie z klackami, układał(ma tez plastikowe),tyle ,że go to nie bawi.Pobawił się raz,dwa trzy i leżą w koszu na zabawki albo są rozwalane po kątach. On jest taki energiczny,że nie rajcuje go siedzenie przy klockach czy układankach. I właśnie dlatego problem jest z zabawką dla niego,musi być coś do zabawy ruchowej.Jeździki ma dwa i uwielbia nimi zasuwać po mieszkaniu, namiot z kulkami też ma i lubi się w nim wygłupiać, organki tez ma dwa i też nie siedzi przy nich tylko lata z nimi i tańczy:) pewnie zabierzemy go do fikolandu,tam się wylata i bedzie zadowolony,ale z prezentem takim by nie byl rzucony po chwili w kąt jest problem;)
 
gosha, dzięki za namiar na bloga, przekonało mnie to do tego micralite'a, szczegolnie ze licytuje wlasnie uzywany 1-roczny na allegro ;) duze kolka na sniegi na teraz, siedzenie z siateczki na lato - trzymajcie kciuki, chce go wygrac! :)
u nas ecco bylo grane jesiennie, teraz szarpnelam sie na nturino rainstep, wlasnie dotarly, ale nie wiem czy nie sa ciut za duze :baffled:
u nas na mikolaja melissa&doug, toliska ma juz dwie ukladanki, te "chunky puzzels" i sa genialne, mozna sie bawic figurkami i nawet pożuć trochę i nic się z nimi nie dzieje.
a pod choinkę pierwsza lala. taki plan!
 
Zazdroszcze Wam lalek dla dziewczynek, teraz takie poękne można kupić... U nas autka wszelkiej maści no i Duplo. M zbudował statek kosmiczny a Titol z nim chodził i buczał bżżżżż
 
Więc, przyszła mata i jestem zawiedziona. Nie jest warta tej 100. Jak dla mnie zupełnie nieudany produkt, kasa wywalona w błoto. Może jeszcze na nią za wcześnie, nie wiem, na chwilę obecną żałuję zakupi.
 
Agnes może Adaś już nic więcej nie potrzebuje ...

Dzag Ola vel Mała Szelma robi dokładnie tak samo z każdą częścią garderoby no ale ona jest dziewczynką ;-)

weronkazz moje rainstepy po jakiś 2-3 tygodniach chodzenia już są ciasne :wściekła/y::wściekła/y:

Lalej jest dużo ale czy ładne to bym się kłóciła, Jedna na milion mi się podoba i wtedy kosztuje majątek a małej szelmie i tak podoba się najbrzydsza a reszta siedzi na półce
 
reklama
Dziewczyny, cały czas zastanawiam się nad sankami, jakiego typu kupić. Te z pianki fajnie wyglądają, tylko martwi mnie to, że nie mają żadnego przypięcia. Kacper w wózku strasznie się wierci i boję się, żeby z takich sanek nie spadł. No nie wiem, co zrobić.
 
Do góry