reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

reklama
Ja mu ubrania kupuje na 2-3 lata, mierzyłam go, ma 90cm... Waga na 13.5. Kolos mi rośnie. Całe szczęście przemieszcza się już sam... No i z butami szał, wskoczył w 24 właśnie. Przeskok z 22...
 
K8 to nasze dzieciaki podobne, bo moj tez juz dobija do 90cm!!! Tylko ze waga prawie 15!!! Tez kupuje mu rzeczy na 2-3 latka. No i buty tez juz mamy wiosenne 24. Oj duze chlopy nam urosly.
 
My jeszcze w lesie z "dorosłym" spaniem, więc śpimy w dzieciowym szczebelkowym pełnym:tak: Mania lunatyczka, łazi przez sen, bankowo by spadła z tapczaniku czy fajtnęła przez niską barierkę;-) U nas to zdecydowanie melodia przyszłości.
 
weronka, no wlasnie tego sie obawiam, ze dorosle lozeczko = koniec drzemek. a teraz jest tak pieknie, spi 2-2,5h :-D
a z drugiej strony musimy juz powoli zaczac sie rozgladac, tez pewnie kupimy ikeowskie. poczekamy pewnie jeszcze do 2 urodzin.
 
reklama
Justyna my mamy identyczna sofę, ale ja nie kładę na niej dzieci, u nas jest jako siedzisko, dla mnie to jak leżenie na ziemi, nie chcesz normalnego łóżka kupić z lepszym materacem?

my się przekładamy po 2 roku zycia, bo teraz by nie było drzemek w dzień ;-)
 
Do góry