reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka - ubranka, akcesoria, kosmetyki dla dzieci

karolina, no u nas już jest etap ciągnięcia dlatego z pchacza rezygnuje, ma u dziadków taką stonogę do ciągnięcia i przemierza z nią wszystkie pomieszczenia.

Marcia, u ans już wyrosła z 18 emela, kupiłam 4 tyg temu jak już zaczęła sama chodzić, a teraz jak biega dosłownie to dobry but to podstawa, mama nadzieje, że teściowa zasponsoruje kolejne bo tanie to buty nie są:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja kupilam mu rozmiar 21 :-) bo w 20 chodzi teraz. I jak zmierzylam mu stope taka miarka elefantena to tez wyszla mu 20 wiec wzielam rozmiar wieksze. I tak starcza tylko do jesieni. Na zime pojdzie pewnie 22, bo to na dluzej.
 
a propo butów, dostałam od koleżanki trzewiki Naturino (jak znacie to wiecie jakie drogie buty) po jej synku, on ich nie nosił w ogóle, czasem do wózka, są jak nowe. Tylko na mojego już za małe bo rozm. 20,a Tymek teraz nosi już 21. Jakby któryś miał mniejszą nogę to chętnie oddam za koszt przesyłki :)
 
Potwierdzam zabawki do ciągnięcia to jest to, Młody odziedziczył po Laurze słonika i ciężarówkę i sobie śmiga.
O mamusi to moje dziecko wielkostope 22 na styk i coś czuję, że eleme 23 na jesień zakupione w nico za namową krk będą w sierpniu dobre.
 
gosia, ja je chętnie przytulę:) Ale nie za przesyłkę, a za kawę i lody, znaczy ja stawiam:)
 
Ostatnia edycja:
fajnie ;) tylko one mają takie dorosłe sznurówki, zresztą sama zobaczysz :) To trzeba jakieś spotkanie zorganizować, a w ogóle dawno się krakuski nie widziały trza by coś zwołać, póki pogoda fajna :)
 
jestem za, ja mam teraz urlop do końca lipca, W też. W stęsknił się już za Majką;-) Często powtarza, że Ula będzie taka sama:-)
 
też mi się wydaje że Ula taka będzie, z tego co opisujesz to podobnie się Majka zachowywała w tym wieku :)) dziś z cała powagą stwierdziła że "smarkacze to tacy ludzie co kupują piwo a potem rzucają butelkami". Skąd jej takie mądrości przychodzą.... poczkeaj aż Ula zacznie gadać :)
 
reklama
Mój mały dostał ferrari co na shelu kiedyś były i podpiera się o nie jedną ręką, druga na podłodze a stopy jak małpka, tzn nie na kolanach tylko na stopach, najfajniej jak mi ta ręka z autem odjedzie i ląduje na brzuchu i śmieje się wtedy w głos :) i nie tylko na aucie jeździ, piloty też mają ślizg.
 
Do góry