reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - wózki i foteliki

Chuste na początek najlepiej kupić bawełniana o splocie skosno- krzyżowym w paski (łatwiej nauczyć się wiązania). Dobre chusty to natibaby, little frog, lenny lamb (polskie). Spokojnie można kupić od kogoś używana, nawet lepiej bo zwykle jest już "złamana" czyli miękka i łatwiej się wiąże :)

Napisane na MI MAX w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny a myslala ktoras albo ma doswiadczenie z wozkiem skorzanym?

Podoba mi sie ten ale nie jestem do konca tej skory pewna. Ogolnie bialy jest sliczny i materialowy odpada bo bedzie sie brudzil ale skorzany to latwy do mycia
1508529053-74a547208bac1c5f-aaaaaa.png
 
Dziewczyny a myslala ktoras albo ma doswiadczenie z wozkiem skorzanym?

Podoba mi sie ten ale nie jestem do konca tej skory pewna. Ogolnie bialy jest sliczny i materialowy odpada bo bedzie sie brudzil ale skorzany to latwy do mycia
1508529053-74a547208bac1c5f-aaaaaa.png
Wózka skórzanego nie miałam, ale miałam kanapę. Faktycznie dobrze się myło, ale przeszkadzało mi bardzo że jest taka zimna, dla mnie przez to nieprzyjemna. Niby można zakryć kocem, ale i tak się zawsze ześlizgiwaly.
Teże mi się podobają jasne modele, ale niestety wiem że to dla mnie mało praktyczne- więc wózek będzie ciemny
 
Wózka skórzanego nie miałam, ale miałam kanapę. Faktycznie dobrze się myło, ale przeszkadzało mi bardzo że jest taka zimna, dla mnie przez to nieprzyjemna. Niby można zakryć kocem, ale i tak się zawsze ześlizgiwaly.
Teże mi się podobają jasne modele, ale niestety wiem że to dla mnie mało praktyczne- więc wózek będzie ciemny
Ja mam kremowe skorzana kanape i dwa fotele i nie zamienie skory na material nigdy.
Ale wozek to co innego i nie mam pojecia jak to wyglada na zywo nawet. Gdyby ktoras byla w salonie z wozkami i widziala ten niech prosze cyknie mi focie i opisze wrazenia[emoji11]
 
Ja mam kremowe skorzana kanape i dwa fotele i nie zamienie skory na material nigdy.
Ale wozek to co innego i nie mam pojecia jak to wyglada na zywo nawet. Gdyby ktoras byla w salonie z wozkami i widziala ten niech prosze cyknie mi focie i opisze wrazenia[emoji11]
No to mamy fanke i antyfanke skóry na kanapach :-D
 
Co myślicie o używanych fotelikach? Cena trochę przeraża... No i ile dziecko wozi się w takim foteliku 0-13kg?
Może komuś się przyda ranking[emoji4] www.fotelik.info

oar8vfxmpxgly37m.png
Jeśli używka to tylko od dobrych znajomych żeby mieć pewność że fotelik nie brał udziału w wypadku. Po każdej kolizji powinno się fotelik wymienić niezależnie od tego czy widać zmiany czy nie.
Ja mam fiola na punkcie bezpieczeństwa w aucie. A dużo jezdzimy. Wole zaoszczędzić na zbędnych dla mnie gadżetach i kupić tańsze ubranka czy mniej elegancki wózek.
 
@Neki dokladnie tak jak piszesz. Nigdy bym nie kupila uzywanego bo nie wiesz ani co sie z nim dzialo ani czy nie bylo wypadku a ktos obcy nie jest wiarygodny. Moge na wszystkim innym zaoszczedzic ale nie na foteliku. Ale to tylko moje zdanie[emoji6]
 
A ja Wam powiem, że mój mąż się na takich sprawach dobrze zna, bo ma doczynienia z tą tematyką w pracy i twierdzi, że to nie ma znaczenia, że fotelik brał udział w wypadku, bo to nie jest jakiś nie wiadomo jak super technicznie skonstruowany przedmiot. Także ja mu ufam i kupujemy używany.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zainspirowalyscie mnie żeby pogrzebać po wózkach. Bardzo podobają mi się pokrycia typu len-eko. Niestety mojego modelu nie robią w tym materiale :( a mamy juz wybrany.
 
Do góry