reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka - wózki i foteliki

@Neki mi tez sie te lnisne podobaja ciemnoszare i do tego biale dodatki. Ale juz gust mi sie o tyle zmienil ze nie chce bialego materialu ani bialych wstawek tylko biala rame i dol gondoli
 
reklama
@kredka Mnie też podobają się białe wozki,ale nasz będzie często przewozony i wiem jak bardzo brudzi się potem przy składaniu. Wiec kupie praktyczny a o tym tylko pomarzyć mogę :-D
 
Neki no ja wlasnie nie wiem[emoji23] bagaznik mam.bardzo duzy wiec nie bede go wpychac tylko wkladac. Wiec biala rama i bialy spod (to chyba tworzywo jest) beda latwe do mycia. Chociaz pewno mi sie jeszcze milion razy odmieni[emoji6]
 
ja poszłam w ciemny wózek a dodatkami będę go rozweselać, wybrałam anex cross osobiście bardzo mi się spodobał, a dodatkowo duży plus za materiał z eco skóry (łatwiej się czyści) a co do fotela to raczej nie polecam używanego, fotele mają swoją datę ważności, duża część fotela to styropian który z czasem się kruszy więc stary fotel nie będzie tak bezpieczny jak nowy
 
Dziewczyny a miala ktoras do czynienia z iCandy strawberry? Widzialam duzo dobrych opinii. Jeszcze myslalam o Babyzen yoyo +, bo pewnie bedziemy duzo latac do Polski wiec podoba mi sie jego kompaktowosc tylko nie wiem czy by sie nadawal jako wozke codzienny.
 
Dziewczyny a miala ktoras do czynienia z iCandy strawberry? Widzialam duzo dobrych opinii. Jeszcze myslalam o Babyzen yoyo +, bo pewnie bedziemy duzo latac do Polski wiec podoba mi sie jego kompaktowosc tylko nie wiem czy by sie nadawal jako wozke codzienny.
Ja bym chciala icandy peach ale cena troche za wysoka. Na zywo jedt cudny
 
Ja bym chciala icandy peach ale cena troche za wysoka. Na zywo jedt cudny

No ja właśnie jeszcze nic na żywo nie widziałam. Mam nadzieje, ze po świętach będą jakieś fajne przeceny to się wybierzemy do sklepu pooglądać. Zaczynam się stresować, ze nic jeszcze nie mamy [emoji51]
 
Ja byłam oglądać ostatnio wózki w sklepie i żaden mi się nie podobał. Choć może inaczej - kolory niektórych i ogólnie wzór gondoli bardzo mi się podobały, jestem jednak przeciwniczką skrętnych kół i sztywnych stelaży. Byłam w szoku, gdy nie spotkałam w żadnym z dwóch sklepów ani jednego klasycznego wózka, na dużych kołach i wahaczach, by się wygodnie lulał i miał dobrą amortyzację nawet po ścieżkach leśnych, parkach i na kocich łbach. Znalazłam więc coś co trafiło w mój gust w internecie i planuję zamówić tak, by na początku marca już był.
 
upload_2018-1-12_11-36-2.jpeg

Mnie w sklepie bardzo spodobał się ten jasny anex, zastanawiam się tylko jak będzie się taki jasny kolor sprawował na co dzień, wózek prześliczny :)
 

Załączniki

  • upload_2018-1-12_11-36-2.jpeg
    upload_2018-1-12_11-36-2.jpeg
    49,8 KB · Wyświetleń: 861
reklama
Do góry