reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

I ja miałam taką płaską podusię, jak to mówiłam "podusia-nic", nie używałam, potem chwilę używałam, bardziej jako ozdobnika, ale Ada do dzisiaj śpi obok tej "podusi-nic", zasypia na niej, a potem już podusia sobie, Ada sobie :-)
 
reklama
a ja wrócę do tematu który mnie trochę trapi ... no bo pisałam ze w rozmiarze 52/56 mam same bodziaki z długim lub krótkim rękawkiem i teraz chciałabym dokupić troszeczkę jakiś cieplejszych spodenek i zastanawiam się czy kupować 56 czy już lepiej kupić większe na 62 - bo nie wiem jak szybko taki dzieć rośnie teraz mały ma około 3150/3450 wagi
mamusie doświadczone co byście kupiły trochę większe i podwijać ?
 
Merlin Kochana ja z doświadczenia wiem, że dziecko musi być naprawdę duże, żeby mu 62 pasowało, te rozmiary zawyżone jakieś robią. Kacek jak się urodził ważył 3420, i 54 długi i najlepiej wyglądał w śpioszkach rozmiar 56, spodenki mogą być trochę większe, jak mają ściągacz, albo można wywijać,
 
Merlin mój Starszak jak się urodził to miał 3250g i mierzył 52 cm, także nosił rozmiar 56 i troszkę miał dłuższe śpiochy. Ale mimo to rozmiaru 56 długo nie ponosił,ok. 3-4 tygodni. Także myślę, że jakieś śpioszki czy kaftanik możesz w tym rozmiarze kupić, ale spodenki to chyba bym już kupiła raczej na 62, bo jak piszę axarai można wywinąć nogawki.
 
Uwielbiam ten nasz Niedzielny Pchli Targ!:-):cool2: W związku z tym, że ja ciuszków mam już wystarczająco, a od kupowanie powstrzymać się mimo to nie mogłam, postanowiłam kupić kilka sztuka dla 3,5 miesięcznej córeczki mojej znajomej: Oto moje łupy:
nr. 1 Sukieneczka St. Bernard (DUNNES) 9-12 mies
nr. 2 Tuniczka Marks&Spencer 6-9 mies
nr. 3 Tuniczka Okie-Dokie 12 mies
nr. 4 Rozpinana Kurteczka Cherokee 6-9 mies
nr. 5 Leginsy Marks&Spencer 6-9 mies
nr. 6 Przecudne body z wyhaftowanymi różyczkami i koronką na kołnierzyku Gymboree 6-12 mies
nr. 7 Biały sweterek Marks&Spencer 6-12 mies
nr. 8 Sukieneczka Cherokee 12-18 mies
nr. 9 Bluzeczka Next na oko 6-9 mies
nr.10 Jeansowa sukieneczka Little Precious na metce 3-6 mies ale dla mnie na oko 6-9 mies.

0,90 centów za sztukę! :szok::shocked2::eek:

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
 
Merlin - wszystko zależy też od cm, a nie tylko wagi, Ada np. miała 59 cm przy 3860g i miała kilka ciuszków, śpioszków 56 rozmiar, ale w 62 wcale nie wyglądała jak dziecko stróża.
 
Dziewczyny jakie kupowałyście duże podkłady poporodowe dla siebie na łóżko do szpitala? Bo jednak się okazało, że też mam je mieć.
 
Super cudenka:))

AXARAI dokładnie dobrze jak materacy nieco podniesiony u mnie to sie fajnie sprawdzało :)ps.u mnie juz wsio zabawek ma Marceluś :))
 
reklama
Chciałam jeszcze zapytać o leżaczki dla maleństw. Wiem, że już był taki temat, ale nie wiedziałam wtedy że będę kupować.
Zastanawiam się nad tym:
Muzyczny leżaczek Tiny Love + wibracje + zabawki (2603897661) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
lub
Fisher Price Leżaczek Bujaczek do 18 kg. T2518 (2600799337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Co myślicie? MI nawet bardziej podoba się ten z Tiny Love. A jescze kiedyś był taki z Fisher Price z wodospadem czy coś? Kojarzycie, bo nie mogę znaleźć?
Ale teraz zajarzyłam, że ten z Tiny Love się nie buja, to już sama nie wiem. Doradźcie bo nie miałam wcześniej takiego leżaczka.
 
Ostatnia edycja:
Do góry