reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Fajne butki, mnie tek kolezanka ciagle stresuje ze juz czas na buciki ale moja nie chodzi to mi sie nie chce kupowac (oszczednosc kasy i nozki :-D) kupie jakies na pokaz chyba, bo dziwnie wyglada w kurtce i rajstopach :-):-)
 
Weronika póki co w skarpetach lata, Ada po chacie w skarpetach lata do dziś. :-p Sknera jestem. Ale musimy mieć buciki na wyjścia i na próby chodzenia po obcych miejscach, w ogrodzie na boso latać będzie.
 
Ja mam buciorki na wyjścia, w domu mu nie zakładam bo stopy mu się pocą..

Kupiłam ostatnio pierwszy raz pampersy pomarańczowe, były w promocji 50szt za 20zł (rozmiar 4). Dziś pierwszy raz założyłam mu na noc i w sumie nie przeszkadza mi brak rozciąganych boczków... Ciekawe jakie będą rano???
 
Kaci w swoim życiu nie dorobił się papci w domu, zawsze biegał w antyślizgach:-) jak było zimno, albo na boso. Zaczął wcześnie chodzić, to w papuciach z H&M dreptał, a pierwsze dostał nike trampeczki:-) Adi tak samo chowana będzie, teraz nosi na dwór też takie szmaciaki z H&M, a jak będzie cieplej to same skarpetki. Chodzić coś czuje szybko nie zacznie:-)
 
reklama
Stokrotka zakupy super :-)

Moja nosi takie buciki miekie bo nie lubie jak w skarpetkach czy rajtkach w wozku siedzi bo to smiesznie tak kurtka bluza i takie nogi "nieubrane";-) ale upatrzyłam juz małej sandałki takie juz do dreptania ale poczekam jeszcze z miesiac z zakupem
 
Do góry