reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Dziewczyny zgadzam się z Wami w kwestii butów w 100%. Ale to, że ktoś kupuje dziecku używane buciki, albo zakłada po rodzeństwie to nic innego jak brak kasy niestety. Myślę, że każdy rodzić chciałby dać swojemu dziecku to co najlepsze...niestety nie zawsze może. A te tanie buciki po kilkanaście zł wcale nie są lepsze od tych używanych, a te dobre kosztują i dziecko chodzi w nich bardzo krótko...taka prawda.
Właśnie ze względu na kasę ja zamierzam Weronice wymienić wkładki i dać buty po Adzie, przynajmniej jeśli chodzi o te pierwsze zimowe (2013/2014), bo letnich Ada nie oszczędziła. :confused2: I kupuję teraz Weronice nowe.
 
reklama
dla siebie juz kupilam co mialam kupic teraz malucha musze obkupic w typowo letnie rzeczy wiec na pierwszy ogien idzie Pepco :)

co do bucikow: mam uzywane ale ja wywale tylko musze je znalezc. wiadomo kazda stopa sie inaczej poci inny jest chod itp wiec nowe kupimy ale to jak zacznie stawiac kroczki mam jeszcze wtedy konsultacje z ortopeda i tam ma nam powiedziec jakie butki najlepsze w czym chodzic ma itp.

czesto jest tez tak ze te za pare zlotych z bazarku sa lepsze od markowych za pareset zlotych.
 
Każdy robi jak uważa. Ja wpadłam się pochwalić bo w sobotę byłam w CCC i trafiłam na przecenę sandałów z zeszłego sezonu -50% :-D zapłacilam 19.90 za sandałki dla W. i 29.90 za normalne buciki

IMG_8405.jpgIMG_8406.jpg

W Pepco udało mi się jeszcze kupić koszulkę dla W. (2 ostatnie już były), dla M. leginsy i kapelusik :)
IMG_8408.jpgIMG_8409.jpgIMG_8410.jpg

I kilka drobiazgów jeszcze, ale to już mi sie nie chce fotek robić.
A dla W. jeszcze takie klapki ogrodowe, piankowe. Na razie z glowy ufff... :)
 

Załączniki

  • IMG_8405.jpg
    IMG_8405.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 23
  • IMG_8406.jpg
    IMG_8406.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 19
  • IMG_8408.jpg
    IMG_8408.jpg
    25,8 KB · Wyświetleń: 22
  • IMG_8409.jpg
    IMG_8409.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 15
  • IMG_8410.jpg
    IMG_8410.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 15
Piękne są buciki dla dziewczynek :) mam wrażenie, że jest duuuużo większy wybór niż dla chłopców...nie podobają mi się te buty z samochodami, spidermenami itp. nie wspominając już, że trampki są dwa razy droższe z powodu tych obrazków:confused2: a jak chciałam kupić Wojtkowi zwykłe trampki to nie ma...:wściekła/y:
 
reklama
DZiewczyny a ja poszukuję nosidełka najlepiej używanego. Wybieramy się w połowie czerwca na weekend w góry i coś by się przydało, bo nie będę Małego na rękach taszczyć, a z wózkiem nie da rady. Nigdy takiego sprzętu nie miałam, polećcie mi coś. Lepiej takie zwykłe miękkie, czy usztywniane ze stelażem? Mi się wydaje, że w tym miękkim to dziecko tak wisi i mu niewygodnie (może się mylę?) a turystyczne znów droższe? Sama nie wiem, poradźcie coś?
 
Do góry