reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
to nasze ostatnie zakupy :tak:
Arturek 004.jpg Arturek 005.jpg Arturek 006.jpg

i takie pudło na zabawki bo nam miejsca brakło :-D

Pojemnik SMILEY | JYSK

a takie sanki szykuję pod choinkę

Wózki Dziecięce ::MIKRUS:: Sanki śpiworki wózki lalkowe producent sanek - SANKI+OPARCIE+REGULOWANA PROWADNICA Wózki Dziecięce ::MIKRUS:: Sanki śpiworki wózki lalkowe producent sanek
 

Załączniki

  • Arturek 004.jpg
    Arturek 004.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 224
  • Arturek 005.jpg
    Arturek 005.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 210
  • Arturek 006.jpg
    Arturek 006.jpg
    38,6 KB · Wyświetleń: 225
Zima ma być mroźna i krótka. :-p

Super zakupy.

A ja właśnie sobie buszuję po necie i rozglądam się za czymś na grudniowe imprezy, ale nic mi nie wpada w oko. Z kuchni Smoby Loft rezygnuję, chcę drewnianą, a marzy mi się zrobić im taką kuchnię sama. Jak dobrze pójdzie w niedzielę chcę się przejechać na pchli targ, może tam znajdę fajną szafkę, którą da się przerobić.
 
ja spiwor do wozka mam i taka zakrywke od wozka takze, ale nie wiem czy ta spacerowka da rade po sniegu a poza tym Olus nozki od czegos posiada w koncu ;) do spania Oli ma koldre.

no i chce kupic sanki ale takie z oparciem i sznurkiem, nie jakis plastik tylko drewniane. moze ktoras z Was wie czy sa jakies spraye czy cos do smarowania do takich sanek, zeby nie zniszczaly po zimie i w trakcie obsychania?
 
reklama
Do góry