reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
Dzisiaj młoda dostała ;-) smoby-kuchnia-hello-kitty-mini-chef-kitchen-simba-sklep-zabawkowy-hurtownia-zabawkowa-z-zabawkam.jpg
 

Załączniki

  • smoby-kuchnia-hello-kitty-mini-chef-kitchen-simba-sklep-zabawkowy-hurtownia-zabawkowa-z-zabawkam.jpg
    smoby-kuchnia-hello-kitty-mini-chef-kitchen-simba-sklep-zabawkowy-hurtownia-zabawkowa-z-zabawkam.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 134
Fasola35 - super zabawka.

A ja znalazłam w końcu szafkę, którą będę przerabiać na kuchnię dla dziewczyn, będzie ostatecznie drewniana i biała i zrobiona na taką starodawną i muszę się do gwiazdki wyrobić. :-)
 
liliana
ale to ty będziesz przerabiać czy mąż?
Mam nadzieję, że nie ty, bo już całkiem w kompleksy popadnę przy tobie hehe.
Koniecznie wstaw fotkę jak już kuchnia będzie gotowa.
 
No razem, A. mi będzie podpowiadał i przykręcał śrubki, a ja będę ścierać papierem ściernym i malować. :-) Będzie mną kierował, bo ja mam swoją wizję, ale czasem tego w życie nie idzie wprowadzić albo on widzi lepsze rozwiązanie, jest bardziej techniczny niż ja. :-)
 
Awersja ona ja dostała ale kiedys widziałam w zabawkowym to ok 90 zł kosztowała chyba, Lilijanna mi sie tez taka drewniana marzy biała przecierana ;-) no ale w naszych warunkach pomieszczeniowych młoda sie musi ta zadowolic narazie;-)
 
fasolka
mnie się wydaje, że ta kuchnia to by więcej kosztowała.
Przede wszystkim dlatego, że jest z hello kitty a za licencyjne zabawki to zawsze sporo się płaci.
Kuchnia jest super.
Tośka zadowala się póki co wywalaniem garów z normalnej kuchni.
 

Załączniki

  • wader-naczynia-kuchenne-z-taca-25172_0_b[1].jpg
    wader-naczynia-kuchenne-z-taca-25172_0_b[1].jpg
    37,7 KB · Wyświetleń: 169
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry