reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Madelaine moja mama nie karmiła ani mojego brata, ani mnie - nie mogła Sama chyba wolałabym karmić, ale obawiam się, że skończy się tak samo jak u niej. A jeśli nawet z medycznego punktu widzenia nie będzie przeciwwskazań, trudno mi jest określić co jak będę wtedy odczuwać. Staram się nie nastawiać na nic;-) Ale sprzęt do ściągania mleka będę chciała nabyć na pewno:-p
 
reklama
madlen- zależy gdzie trafisz ale takie czasy mamy że w szpitalu i tak ci bedą kazały karmić....a jak nie to będą na ciebie z byka patrzeć. Znam przypadek gdzie babka też nie chciała to piguły wręcz ją zterroryzowały.

Nikt mnie nie zmusi, bo nie ma takiego prawa. To tylko i wyłącznie moja decyzja, a ja nie należę do osób, które pozwolą sobie mówić co mam robić. Poza tym będę rodziła w zaprzyjaźnionym miejscu - jak kiedyś wspominałam 1,5 roku położnictwa na AM za mną. Niestety nieskończona, czego bardzo żałuję. Znajomości jednak pozostały :tak:

Madelaine moja mama nie karmiła ani mojego brata, ani mnie - nie mogła Sama chyba wolałabym karmić, ale obawiam się, że skończy się tak samo jak u niej. A jeśli nawet z medycznego punktu widzenia nie będzie przeciwwskazań, trudno mi jest określić co jak będę wtedy odczuwać. Staram się nie nastawiać na nic;-) Ale sprzęt do ściągania mleka będę chciała nabyć na pewno:-p

Ja sobie po prostu tego nie wyobrażam...
 
Szczerze mówiąc ani przez chwilę nie przyszło mi nigdy do głowy, że mogłabym Tyci nie karmić piersią... Choć łatwo nie było i stoczyłam o to karmienie prawdziwą bitwę (nawet moja położna laktacyjna chciała się poddać, a ja nie - właśnie że ją karmić będę i już;-):tak:). Dla mnie to było oczywiste...Ale nie mogę powiedzieć, żeby mi to specjalną przyjemność sprawiało. Naczytałam się o tym, jakie to dla kobiety fajne uczucie, ale u mnie nic takiego miejsca nie miało, żadnej ekstazy, żadnej euforii... ot czynność, jak wiele innych.
Drugie też bym chciała cycą karmić, ale krócej zdecydowanie.
 
Od samego początku wiem, że karmić nie będę. Przeraża mnie to jakoś. Odrzuca. Boję się tego, że będę ciągle przywiązana do dziecka. Nie wiem... słyszałam, że kobiety, które nie były karmione przez swoją matkę nie chcą karmić. Ja nie byłam :tak:.

moja kuzynka ma 3 synow 2 nie karmiła bo nie chciała rzucić palenia... przy 3 zaczęła karmić i... powiedziała, ze to jest cudne uczucie...
powiem Ci tak nie będę Cię namawiała... ale wg mnie wcale nie jest to uwiązanie matki do dziecka... zawsze możesz albo mleczko ściagnąć albo po prostu podać MM...
dla mnie osobiście karmienie piersią to jest wspaniala więź pomiędzy matką a dzieckiem... ja bardzo platałam bo moj synek sam sioę odstawił od piersi :/i to nie jest prawdą moja mama mnie również nie karmila piersią a ja karmiłam i to z wielką ochotą. Jednak jak sie nie zdecydujesz to musisz lekarza poprosić o tabletki na zatrzymanie laktacji...



Diablica szczerze nikt nie może Cię zmusic do karmienia... gdybym nie chciała miałabym gdzieś to co kto o mnie myśli... w dzisiejszych czasach każda kobieta ma wolny wybór...


Cyniczna
są kobiety, które nie chcą karmić a są takie co nie wyobrażają sobie nie karmienia tak jak Ty czy ja... ale nie można kogoś oceniać tylko po tym, ze nie chce karmić bo np... nie czuje tego...To jest tak jak jedna kobieta pragnie dziecka ponad wszystko a inna nie ma w ogóle instynktu macierzyńskiego i nie decyduje się świadomie na dziecko...


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja teraz planuje kupic coś w tym stylu.Synu niestety nadal śpi ze mną,planuje zamienic łóżko na cośik takiego żeby zachęcic syna do spania samemu a ja zrobię wyprowadzkę do salonu.Widział juz takie łózio w sklepie i mu obiecam ze kupię ale niestety mama się tam nie zmieści wiec będzie spac sam.Narazie przytakuje ale jak będzie to wiadomo,nocne wędrówki.
Syn dojadł i woła mamo na śpacier:-)

ŁÓŻKO SAMOCHÓD AUTO ŁÓŻECZKO SPECTRA GT + GRATIS!! (2037772761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Lozko dzieciece SPYDER GT samochod lozka pokoj dom (2005468419) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 
Beacia, nie wiem, czy to łózko samochód to najlepszy pomysł. Moja siostra kupiła takie swojemu synkowi, a materac zgnił po pół roku (siostrzeniec bynajmniej nie siusiał do łóżka)... Sprawdź dobrze parametry materaca. Może nawet opłacałoby się dokupić osobno jakiś lepszy...??
 
reklama
Do góry