reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

Matik fajne to łóżeczko które mi wkleiłas tylko że ono ma dosyc niskie ścianki a mój syn to niezły przewrotowiec ;-)co się przebudzę to go poprawiam.Dlatego będę się sugerowała wysokością boków.
Cyniczna często w tych samochodach własnie nie ma materacy i trza dokupic oddzielnie,też myślałam by cos wziąśc oddzielnie porządnego bo pewnie jak dają materac gratis to najgorszy badziew:dry:
Tak czy inaczej to muszę jakieś tam mu łóżko kupic wiec raczej to będzie coś na kółkach.
Aż się boję tego spania oddzielnie,troche za długo zwlekałam wykręcając się że muszę się w spokoju wyspac do pracy,a było mi tak wygodnie bo mogłam młodego poprzytulac choc w nocy jak się całe dnie nieraz nie widzieliśmy.Ale teraz to juz się nie wykręce trzeba jakoś przez to przebrnąc.
 
reklama
Matik, piękną ma ten wózek gondolę :tak: Wózki na pompowanych kołach super się prowadzą, fajnie amortyzują nierówności (nie trzęsie tak dzieciaczkiem na np, kostce brukowej). A nie chcesz wózka ze skrętnymi kołami?
 
Matik wózeczek naprawdę ładniutki:tak:
W tej wyprawce widzę że sporo koszulek i kaftaników,u mnie się raczej mało przydawały wolę bodziaczki ale zależy kto co woli.No i akurat rozmiar 56 to Alanowi nie posłużył dobrze ze mało miałam tak malutkich rzeczy no ale moje dziecko to był wielkolud a raczej spaślaczek bo było go 4500 i mówili na niego w szpitalu pudzianek
 
A ktoś wie czy wózki z serii implast bolder ecoline SD mają skrętne koła??:-p Bo mi się strasznie podobają
 
ja jak będę wybierać to też ze skrętnymi kołami. Z synkiem miałam takiego giganta firmy POLAK , masakra - ciężki i nie praktyczny , a jak kupiłam parasolkę , to byłam w 7 niebie , że taki zwrotny wóxzek może być
 
reklama
Do góry