reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

na aukcjach widziałam takie piękne zestawy ubrań dla chłopczyka albo dziewczynki miód malina :) a co sądzicie o łóżeczku takim co przystawia się do swojego łóżka obniża część przylegającą do mojego łóżka i powstaje takie przedłużenie łóżka , myślę że jest to bardzo wygodne, jezeni nam się uda z tą dzidzią to na pewno sobie takie cóś sprawię :)
 
reklama
na aukcjach widziałam takie piękne zestawy ubrań dla chłopczyka albo dziewczynki miód malina :) a co sądzicie o łóżeczku takim co przystawia się do swojego łóżka obniża część przylegającą do mojego łóżka i powstaje takie przedłużenie łóżka , myślę że jest to bardzo wygodne, jezeni nam się uda z tą dzidzią to na pewno sobie takie cóś sprawię :)

Hahahaha, zrobiłam sobie takie "coś" ze zwykłego łóżeczka - zdemontowałam barierkę, listwę tylko dodatkową na dole musiałam zamontować, żeby się nie "kiwało":-D:-D A teraz są takie specjalistyczne???:-D:-D No, u mnie się sprawdziło :-D Wygodnie nam było:tak:
 
dziewczyny co do takiego łóżeczka powiem Wam zbędny zakup bo i tak matka tak czujnie śpi, ze nie ejst w stanie zrobić krzywdy swojemu dziecku. Ja karmilam 8 miesiecy i synek zawsze spal na karmienie z nami...

ja z ciuszkami problemu miec nie bede mam sporo po synku :)łóżeczko stoi jeszcze nie złożone także sporo tego mam :)


Madeline a powiedz dlaczego nie chcesz naturalnie karmic? tak z ciekawości pytam?no i odnośnie Twojego pytania co kupować. Ja powiem tak kupować z głową i na allegro:) przykład za łóżeczko z pościelą, kołderką i poduszeczką praktycznie skompletowane łózeczko dałam 280 zł w sklepie taki sam zestaw ponad 500 zł...
jeżeli chodzi o ciuszki nie radzę kupować ciuszków w rozmiarze 50 i 56 bo szkoda kasy lepiej zacząć od 62 każda firma ma inne rozmiarówki jednej firmy śpioch 62 bedzie mniejszy/wiekszy niż innej firmy... no i ja bym nie zostawiała wszystkiego na 'ostatni moment" bo róznie może być :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziewczyny co do takiego łóżeczka powiem Wam zbędny zakup bo i tak matka tak czujnie śpi, ze nie ejst w stanie zrobić krzywdy swojemu dziecku. Ja karmilam 8 miesiecy i synek zawsze spal na karmienie z nami...


:-D:-D:tak::tak::-D:-D Taka prawda :-D:-D Ja karmiłam 20 miesięcy i "dostawka" z łóżeczka się przydała, bo Tycia dużoooo miejsca zajmować zaczęła w nocy. Teraz śpi we własnym dużym łóżku.
 
Madeline a powiedz dlaczego nie chcesz naturalnie karmic? tak z ciekawości pytam?no i odnośnie Twojego pytania co kupować. Ja powiem tak kupować z głową i na allegro:) przykład za łóżeczko z pościelą, kołderką i poduszeczką praktycznie skompletowane łózeczko dałam 280 zł w sklepie taki sam zestaw ponad 500 zł...
jeżeli chodzi o ciuszki nie radzę kupować ciuszków w rozmiarze 50 i 56 bo szkoda kasy lepiej zacząć od 62 każda firma ma inne rozmiarówki jednej firmy śpioch 62 bedzie mniejszy/wiekszy niż innej firmy... no i ja bym nie zostawiała wszystkiego na 'ostatni moment" bo róznie może być :)

Od samego początku wiem, że karmić nie będę. Przeraża mnie to jakoś. Odrzuca. Boję się tego, że będę ciągle przywiązana do dziecka. Nie wiem... słyszałam, że kobiety, które nie były karmione przez swoją matkę nie chcą karmić. Ja nie byłam :tak:.
 
reklama
madlen- zależy gdzie trafisz ale takie czasy mamy że w szpitalu i tak ci bedą kazały karmić....a jak nie to będą na ciebie z byka patrzeć. Znam przypadek gdzie babka też nie chciała to piguły wręcz ją zterroryzowały.
 
Do góry