reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

reklama
buda ok, ale nie jest dodatkowo rozpinana, koła tylne ma mniejsze, twarde zawieszenie ale duży plus że składa się jedną ręką :tak:
 
Ostatnia edycja:
KasiaP w sklepach wybór żaden. Jak byłam w ciąży to szukałam tego Britaxa, zależało mi na takim ze zmianą kierunku w którym jedzie maluch, i żadnego na sklepach nie było, a byłam w wielkich sklepach. W jednym sklepie internetowym były, ale na żywo w sklepie nie mogłam obejrzeć.
 
Ja z parasolki w ogóle zrezygnowałam, na rzecz lekkiej spacerówki, Britax rządzi jeśli chodzi o łatwość składania - jedną ręką, no i mało miejsca w bagażniku zajmuje, do małego auta jak moje jest idealny, wreszcie nie jestem więźniem we własnym domu i nie muszę czekać aż mąż wróci z pracy żeby załadować x-landera do jego auta.
Poza tym do mojego britaxa można dokupić gondolę z funkcją podróży i fotelik samochodowy, tak więc dla następnego dzidziusia tylko te dwa elementy dokupię. Jeżdżę nim po lesie więc nawet w trudnych warunkach się sprawdza. Tak więc polecam. Nie, nie zapłacili mi za reklamę :-D

kupiłam młodemu taki komplecik: BODY BLUZA SPODENKI CZAPKA 80 ROCK PUNK 9-12 m. (3205908191) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Poza tym chciałabym bardzo polecić jednego sprzedawcę - nakupiłam sporo ubranek u sprzedawcy just4kids, mają tam ubranka z uk, jakość zachwycająca, jak doszła do mnie paczka to po prostu byłam w szoku bo to chyba najładniejsze ubranka jakie Hubuś będzie miał do tej pory. Ceny w miarę przystępne jak za taką jakość i markowe ubranka.
Link do przedmiotów tego sprzedawcy:
Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Ostatnia edycja:
Mam parasolkę którą kupiłam dla starszaka,skorzystałam z niej ledwo kilka razy.A że jeżdżę kombi to nie ma problemu ze zmieszczeniem tam mojej landary,którą zabieram sporadycznie bo albo jadę na zakupy z samym starszakiem albo staram się zakupic wszystko w jednym miejscu np.w carrefoure i wtedy Marcela biorę z nosidłem i stawiam na wózku i tak nam wygodnie.Landara nie została przerobiona jeszcze całkiem na spacerówkę,przodu jeszcze nie odpiełam bo malec się spoko mieści ,dzięki czemu mogę mu tam nawkładac zabawek i nic nie wypadnie chyba że sam wywali:-pParasolką jeszcze z Alanem poszłam kiedyś na spacer 0,5 km do mamy i powiedziałam dziękuję ,jak mam się tak naszarpac po piachu to wolę w domu siedziec:-p
 
A ja kupilam dziś pełno ciuszków ale pochwale się tylko sukienkami i bluzkami.
 

Załączniki

  • 20130510_145001.jpg
    20130510_145001.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 35
  • 20130510_144933.jpg
    20130510_144933.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 40
I czapeczki jeszcze bo może być ostre słońce i takie urocze byly. Udalo mi sie tez kupić zwykle jednobarwne rajtuzy ostatnia parę znalazlam
 

Załączniki

  • 20130510_145017.jpg
    20130510_145017.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 35
Verita cudne:-)
ja wczoraj poszalałam tez i dokupiłam młodej na lato ciuszkow;-) i kurteczke i katanke jak weny dostane to foto wkleje;-)
 
reklama
Do góry