reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka / Zakupowe szaleństwa ;-)

U nas tez tatus uczył oboje na szczescie szybo załapali :-DPrzyponmiało mi sie jak Szymon miał niecałe 3lata i na czterokołowcu jechał ja Dorote w wozku wiozłam a u nas za blokiem lekka gorka jest i on zamiast hamowac sie rozpedził i rozłozył nogi na boki i woła mama ratuj wiec matka hamulce w wozku i leci za nim ale zanim dobiegłam to ten skrecił kierownice i wbił sie w zywopłot jak doleciałam to myslałam ze płacze a ten sie smiał w głos i mowi mama ale fajna kraksa :p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny wpadło mi trochę kasy, bo sprzedałam leżaczek i skoczek i tak myślę co by za to kupić Małemu. Chodzi mi o jakąś fajną zabawkę, coś co go trochę zajmie. Będę wdzięczna za wszelkie pomysły...
 
Dziewczyny wpadło mi trochę kasy, bo sprzedałam leżaczek i skoczek i tak myślę co by za to kupić Małemu. Chodzi mi o jakąś fajną zabawkę, coś co go trochę zajmie. Będę wdzięczna za wszelkie pomysły...
U mnie the best of the best zabawka to wieeeeeelkie kartonowe pudło hehe.
Zamawiałam 15 kilowy wór karmy dla kotów i żwirek.
Przyszło to w wielgaśnym kartonie.
Tośka w nim siedzi, raczkuje, wstaje, gryzie, wywala z niego zabawki.
Ewentualnie przepędza z niego koty, bo one też są zachwycone nową zabawką.
Szał po prostu od kilku dni.
Polecam :-D
 
Verita to jest 18 ;-)
Tabela rozmiaru obuwia - Modny-Dzieciak.pl

Ja kupuję w smyku i h&m buciki takie małe ;-)
No to dobrze mówiłam ekspedientce ze muszę mieć 18 a ona nie 19 bo nie maja mniejszych. Nie maja numeru na moja bo ma małą nogę.
U mnie mnie w rodzinym mieście nie ma h&m itd tylko ccc. Ale w Krakowie muszę coś znaleźć.
W zasadzie chce kupić tutaj małej buty na zimę sa prawie o połowę tańsze i ładniejsze. Co do wózka dla bliźniąt tez kupie w Polsce. Macie taki wybór ze tylko pozazdrościć. Pełno kolorów.
 
Ostatnia edycja:
Fasolka35 - no tak, z dzieciakami nie pogadasz, jak myślisz, że im się krzywda dzieje, to ci, że wielka frajda. :laugh2:

Verita - może oni po prostu nie mieli takiej rozmiarówki, bo normalnie to jest.

Anmika - przestań się łudzić, że jakaś zabawka zajmie go na dłużej niż 5-10 minut. :-p Weronika przy wszystkim posiedzi tylko po 5-10 minut potem owe coś jest porzucane i biegnie do kolejnego. U mnie zabawek mnóstwo. Zajmują ją:
- biedroneczka
- pamperki Little People FP
- beczułki Playskoola
- wszelkie sznurki, przeplatanki Ady, tu muszę pilnować, bo one mają te końcówki na zgrzewie
- miara krawiecka
- Lego Duplo, zabrane ma tylko te elementy najmniejsze i ruchome typu ludzik
- pchacz FP
- ma duże plastikowe pudła, uwielbia z nich wyciągać zabawki
- pierwsze klocki FP
- garnuszek na klocuszki FP
- taka zabawka grająca Little Tikes w nazwie ma "3w1 ogród ... " coś tam
- chustecznik jest hitem, właśnie zleciłam mamie by zeszyła ileś tam materiałów różnych w jedną długą chustę i będę tam upychać, uwielbia to wyciągać. W sensie póki co wyciągała mi chusteczki z niego, ale właśnie wpadłam na pomysł z tym materiałem
- bujak Little Tikes, mamy takiego czerwonego pieska

Długo mogłabym wymieniać, bo Ją wszystko interesuje, taki etap, że chłonie co popadnie, a że wszystkie zabawki są na wierzchu dostępne, to tylko co chwilę jest w innym miejscu. Wszelkie piłki są ciekawe. Do tego jak Ada się bawi czymś to ona też bardzo to chce, papuguje na całego.

EDIT:

O hitem jest z Ikei to http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80014041/
 
Ostatnia edycja:
Moje zabawkowe zakupy wczorajsze :-p

Klocki sensoryczne fischer
Zobacz załącznik 569764 i ptaszek lamaze Zobacz załącznik 569765

i jak sie te klocki sprawdzają?


Ciekawe czy stokrotka wypatrzyłą wyprzedaż w c-and-a. :-p


Ja w poniedziałek z dzieciakami połażę troszkę to może coś na przyszłe lato już Adzie kupię ekstra, a Weronice tylko pod warunkiem, że znajdę coś co muszę mieć, bo w kartonach pełno ciuchów. :-p

Jutro Ada dostanie w końcu rowerek z pedałami i 4 kółkami. Bo tatuś chce zakupić oprócz biegowego również tradycyjny. :-)

wypatrzyła, wypatrzyła i z bólem serca niestety bo kasy brak :-(
ech nawet do Pepeco nie idę i w ogóle nigdzie ;-)
 
reklama
Do góry