reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Które ze środków myjących dla noworodkow, niemowląt dobrze nawilża skórę prócz emolientow?
Przy córce od samego początku do teraz używam jj 3w1, ale gdy była noworodkiem nie sprawdzał się i myłam ją mydelkiem bambino a do wody oliwka.
Nienawidzę oliwek, a smarowanie emulsja wolałabym odpuścić, a może na ten m-c, półtorej kupić emolient..
boje się, że zaszkodze bo przecież Emolienty są dla atopikow, a może po prostu odpuścić i kąpać w krochmalu.

 
reklama
Temat emolientow zglebilam.
Jak corka sie urodzila to kupilam zwykly olejek myjacy z nivea. Niestety nie sprawdzal sie, zmienialismy na.hippa, johnsona potem emolienty.
Laura ma azs i dalej kapie sie w olejku myjacym z ziaji na azs. Sprawdza nam sie najlepiej a przetestowalysmy chyba juz prawie wszystko- emolium, linum,atoperal itd itp

Teraz nie wiem czy od razu nie myc malucha w tym co Laure teraz...
 
Moja co prawda nie ma azs, ale jako noworodek miała dość suchą skórę tzn miała jakby łuskę jak u jakiejś staruszki[emoji12] no i smarowałam jej oliwką -pomogło, ale teraz zamierzam szukać czegoś innego niezdzierze tej oliwki tym razem.
Muszę oblukać ten olejek z nivea.

 
A ja dzis nie moglam sie powstrzymac i kupilam dwa body dla bobasa :-) takie unisex haha :-)

1475693711-jacnnv.jpeg



uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Ja córkę od początku łapałam w hippie i nic jej nie było. Jak miała sucha skore to wtedy w emoliencie ale nie za często musiałam :) teraz tez malucha będę kapać w hippie. Nie używałam żadnych oliwek i balsamów do smarowania malucha jakos nie widziałam potrzeby :)



w5wqio4py03s1fij.png
 
Ja córkę od początku łapałam w hippie i nic jej nie było. Jak miała sucha skore to wtedy w emoliencie ale nie za często musiałam :) teraz tez malucha będę kapać w hippie. Nie używałam żadnych oliwek i balsamów do smarowania malucha jakos nie widziałam potrzeby :)



w5wqio4py03s1fij.png
Skończę jj i zakupie hippa. Doszłam dość późno co prawda, że zbędne jest te smarowanie.

 
reklama
Do góry