reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

reklama
Dziewczyny, a co z kosmetykami? Podobno im mniej tym lepiej, ale jeśli będziecie kupowały np. coś do kąpieli czy oliwkę to postawicie na emolienty czy to, co w drogerii np. Nivea baby, Johnson itp.
Ja kupowalam corce natluszczajacy plyn do kapieli z Ziai. Ze 4 razy tanszy niz Emolium i rozne inne podobne a tak samo skuteczny. I nic wiecej nie smarowalam. Oliwke tylko uzywalam do ciemieniuchy. A do pupki uzywalam tez z Ziai krem natluszczajacy a jak miala podrazniona to krem z ziai z tlenkiem cynku. Bylam zadowolona z tych kosmetykow

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nam do pupki sprawdził sie bepanthen mała ani razu sie nie odparzyla. Po zmianie pieluchy zawsze ja tez wycierałam wacikami namoczonymi w cieplej wodzie. Chusteczek używaliśmy sporadycznie



w5wqio4py03s1fij.png
 
My do ok roku uzywalismy Emolium. Corka miala problemy skorne. Potem juz zwykle sklepowe produkty dla dzieci.
Do pupy Bephanten - najlepszy krem na swiecie, czasem na zmiane z linomagiem. Ja po kazdej kupce mylam pupe w umywalce, nie uzywalam mokrych chusteczek zeby nie trzec niepotrzebnie.
Jak bylo tylko siusiu to przecieralam chusteczka delikatnie ale wczesniej zmoczona w cieplej wodzie.
Na styczniowkach 2013 jak dzis pamietam doswiadczone mamy pisaly - im mniej kosmetykow tym lepiej. Wtedy jakos tak sceptycznie do tego podchodzilam. Chcialam smarowac bobasa, kremiki, oliwki. Ale to sie sprawdzilo w 100%. Na dwor do buzi uzywalam kremu z rossmana baby dream z awokado.
Wszystkie produkty mialam z Polski, mama mi zapasy robila i dowozila. Tutejsze sa niestety o wiele gorsze. W PL bardziej na sklady sie zwraca uwage. Tu nie.


uwo9yx8danzxt9q9.png
 
Ja do pupki linomag w tubce zielonym paskiem ,pomagał nam we wszystkim. Również pupę przecieralam letnia woda ,uwywalam jak najmniej chusteczek. Moj synek na szczescie nie miał problemów skórnych i uzywalam mydła w kostce oliatum wrzucałam do wody i tyle nie kremowałam niczym a jak podrosl to płyn rosmanowski ma dobry skład.
Oj tak ciuszki z Gapa są cudne , kupuje na ciuchach jak coś upoluje [emoji6]


 
Hej mamusie. Jeśli jesteście zainteresowane noszeniem w chustach okiem fizjoterapeuty oraz pokrewnymi tematami, zapraszam na bloga :) www.onamota.pl Wszystko dopiero rusza ale obiecuję regularne dodawanie info. Zapraszam tez na FP na FB ;)
 
reklama
Witam dziewczyny mam pytanie czy nie zechciałaby któraś z przyszłych mam ciuszków po mojej córeczce też marcowo/kwietniowej :) wszystkie ciuszki kupowałam jako nowe. Jeżeli ktoś z was byłby zainteresowany prosze o wiadomość wyślę zdjęcia :) pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
 
Do góry