reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka, zakupy, porady itd :-)

Witajcie :) jeśli spodziewacie się córeczki i nie macie jeszcze gotowej garderoby zapraszam :) mam bardzo dużo ubranek po moich córeczkach :) w załączniku tylko kilka przykładowych zdjęć :)
 

Załączniki

  • bb1.jpg
    bb1.jpg
    219,2 KB · Wyświetleń: 208
  • bb2.jpg
    bb2.jpg
    102,4 KB · Wyświetleń: 212
  • bb3.jpg
    bb3.jpg
    136,4 KB · Wyświetleń: 196
  • bb4.jpg
    bb4.jpg
    101,1 KB · Wyświetleń: 198
  • bb5.jpg
    bb5.jpg
    143,6 KB · Wyświetleń: 212
  • bb6.jpg
    bb6.jpg
    111 KB · Wyświetleń: 201
  • bb7.jpg
    bb7.jpg
    134 KB · Wyświetleń: 203
  • bb8.jpg
    bb8.jpg
    116,2 KB · Wyświetleń: 212
  • bb9.jpg
    bb9.jpg
    104,7 KB · Wyświetleń: 220
  • bb10.jpg
    bb10.jpg
    132 KB · Wyświetleń: 207
reklama
Cześć dziewczyny przychodzę z marcówek z ostrzeżeniem. Odradzam zakupy na Allegro u użytkownika "DlaDzidziusia" - od tygodnia zero kontaktu, nie odpowiada na maile, a numer podany do kontaktu nie istnieje! Wkurzona jestem na maksa, bo gość ma 99.3 pozytywnych ocen i nagle w ciągu ostatnich 7 dni (czyli już po moim zakupie) wysyp negatywów :/
 
Cześć dziewczyny przychodzę z marcówek z ostrzeżeniem. Odradzam zakupy na Allegro u użytkownika "DlaDzidziusia" - od tygodnia zero kontaktu, nie odpowiada na maile, a numer podany do kontaktu nie istnieje! Wkurzona jestem na maksa, bo gość ma 99.3 pozytywnych ocen i nagle w ciągu ostatnich 7 dni (czyli już po moim zakupie) wysyp negatywów :/

Odradzam zakupy u r_p77 to ten sam oszust co użytkownik "DlaDzidziusia" - od 2 tyg brak kontaktu, telefon nie istnieje, na maile nie odpisuje. Jestem taka wściekła, że szkoda gadać. Mam nadzieje, że interwencja Allegro zmusi go do zwrotu kasy.
 
A ja mam pytanie odnośnie wyprawki dla mamy do szpitala. Położna środowiskowa powiedziała mi że
biustonosz do karmienia to obowiązek w szpitalu. A ja mam dość spory biust i nie mogę dostać odpowiedniego rozmiaru :( Czy zamiast tego mogę mieć zwykły sportowy, bawełniany stanik? Jak zapatrują się na to w szpitalach?
 
A ja mam pytanie odnośnie wyprawki dla mamy do szpitala. Położna środowiskowa powiedziała mi że
biustonosz do karmienia to obowiązek w szpitalu. A ja mam dość spory biust i nie mogę dostać odpowiedniego rozmiaru :( Czy zamiast tego mogę mieć zwykły sportowy, bawełniany stanik? Jak zapatrują się na to w szpitalach?
zalezy pewnie od szpitala ale nie sadze zeby Cie przez brak specjalnego stanika pogonili ;)
 
zalezy pewnie od szpitala ale nie sadze zeby Cie przez brak specjalnego stanika pogonili ;)
Jestem obecnie w 32 tyg ciąży i kupiłam sobie staniki ciążowe ( do karmienia) rozmiar D większych nie było, a już widzę że do porodu będą na pewno za małe ale się tym nie przejmuje i tak nie są wygodne. Sportowe są wg mnie dużo wygodniejsze i też łatwo pierś wyciągnąć. Pozdrawiam
 
Dziewczyny, co sądzicie o misiuszumisiu? Chcę kupić w prezencie, sama rodziłam kilka lat temu, więc nie stosowalam, a teraz słyszę wśród koleżanek, które mają malutkie dzieciaczki, że jakieś bum na to jest. Warto? Dzidziuś urodzi się w kwietniu, mam dylemat...
 
reklama
Dziewczyny, co sądzicie o misiuszumisiu? Chcę kupić w prezencie, sama rodziłam kilka lat temu, więc nie stosowalam, a teraz słyszę wśród koleżanek, które mają malutkie dzieciaczki, że jakieś bum na to jest. Warto? Dzidziuś urodzi się w kwietniu, mam dylemat...
Ja kupiłam wersje whisbear z funkcja crysensor ale Mała jeszcze w brzuszku wiec nie testowalismy trzeba by pytac na forach gdzie dzieciaczki juz są na świecie[emoji6]

Napisane na EVA-L19 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry